Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olcsó reggeli recepteke...

Milyen olcsó reggeli recepteket ismertek?

Figyelt kérdés
Nagyon unom a szokásos bundáskenyér, tojásrántotta variációkat. Holnap csinálok kenyérlángost, de abból csak vacsora lesz, mert párom 7re ér haza a boltból éjszakás után :) Érdekelnének kicsit különlegesebb reggelik, mint pl a tócsni.
2018. aug. 12. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem itt nem lessz helytálló amiket írok, de hátha egyszer kétszer kipróbálod a változatosság kedvéért!😉


1, zabpejhet felöntöd vízzel, tejjel, zsabitallal esetleg joghurttal és ezt ízesíted vagy kakaóporral, proteinporral, mézzel, juharsziruppal stb. és díszíted bogyós/aszalt gyümölcsel vagy csokidarabbal de igazából amivel szereted!


2, tányérra vágsz banánt, epret, erdei gyümölcsöket leszórod porcukorral és ilyen lángszóróval😂(nem tudom mi a neve) karamelizálod rajta és ez mellé egy joghurt!


3, szerintem próbáld ki a bundás kenyér édes változatát nagyon jó! Annyi hogy a tojásba fahéjat cukrot szegfűszeget raksz meg amit még szeretnél és ha kész leöntöd valamilyen gyümölcs sziruppal vagy mézzel.


4, Egy ilyen zöldség ragu.

Paradicsom, paprika, uborka, ruccola, brokkoli, és sajt, vagy sor paradicsom vagy kis püré!(lehet mást is) ezt ízlés szerint fűszerezed és ehez csinálsz tükörtojást meg pirítasz füstőlt sonkát és pirítóst. Én még szoktam hozzá tzazikit is venni!


5, Még salátát szoktam enni azt úgy, hogy vágok jégsalátát, paradicsom, uborka, gomba, füstölt lazac, oliva bogyó és feta sajt!

2018. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a 4. nél a zöldségeket természetesen meg kell sütni serpenyőben!
2018. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszi. Zabkasat szoktam enni, de az instant valtozatot abbol sem a dr eotkereset hanem a vitalisost mert abban talaltam olyan hozzavalokat amik nekem tetszenek. De nem lakok jol vele igy az max nasi..szamomra a tejbegriz sem laktato. Azt sem ertem, hogy a receptes oldalakon miert edessegek vannak reggeli gyanant..ki az aki muffinnal jol lakik es van ideje reggel megsutni?
2018. aug. 12. 17:55
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A neten sok recept ingyen van. :D
2018. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Az instant zabból nekem vagy tíz zsacskó kéne ezért is csinálom magamnak!

Az édest én se nagyon bírom főleg reggel nem, de én cukrot vagy nagyom minimálisat de inkább semennyit sem használok!

Amiket írtam főleg a barátnőm eszi és általa néha én is, de én szinte mindig reggel a zabot gyümölcsel plussz a protein por meg az egyebek és így már azért elég!

2018. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Paradicsom-mozzarella-kis olívaolaj,kis só,kis bors-pirítós.

Lilahagyma-babkonzerv-paradicsom felszeletelve-olívaolaj,toast kenyér.

Tonhalas saláta,vagy tonhalas kenhető krém.

Házi körözött.Tojáskrém,majonézes tojássaláta.

Különböző töltött zsemlék sütőben sütve,melegszendicsek,turmixok.

2018. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ó tonhal, imádom :D
2018. aug. 12. 18:25
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Tojassalata

Tonhal saláta

Tojasmuffin

Omlett

Melegszendvics

Lencsekrem

Fetás mentás zoldborsokrem

Vajas kenyer/pirítós mozzarellával, paradicsommal és bazsalikommal

Töltött tojás

Tosti

2018. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi az a tosti?
2018. aug. 12. 18:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Két szelet vajas kenyér köze sajt és sonka, aztán be a szendvicssutobe
2018. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!