Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ajánlanátok nekem vacsorár...

Mit ajánlanátok nekem vacsorára amit könnyű elkésziteni, nem azok az átlagosak, és viszonylag olcsók is?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, külön lakásban élek, magamra, meg néha a barátomra főzök, szóval max két személy :D de nem ez a lényeg hanem már nagyon ráuntam a rántottára, bundáskenyérre, szendvicsre, pizzára.. van valami jó receptetek amit ti szerettek elkésziteni esténként a családotoknak? gyerekeiteknek?

2015. nov. 25. 17:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Pirítasz hagymát (1kisebb fej) ,majd ràdobod a felcsíkozott csirkemellet (1egész). Mikor a csirkemell kifehéredett teszel rá kb.egy fél kávéskanál borsor és egy pirospaprikát, majd megsózod. Kb.egy dl vizet önts rá és jó alaposan szórd meg tárkonnyal kb. két teáskanál. Ha ez meg van kettő dl főzőtejszín,felforr és kész. Rizzsel vagy tésztával is finom. Ha ezt drágànak talàlod tejföllel is isteni finom,vagy csak gombàval (friss nem konzerv).
2015. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenfele tesztaetelek - egyik kedvenc (nagyon gyors is es finom is), olivaolajon megpiritok par aprora vagott fokhagymagerezdet, radobok koktelparadicsomot, cukkinit, zoldbabot, ami epp akad, aztan a vegen sajtot szorok ra es konzerves tonhalat.


Masik szupergyors - csirkemellet es szaritott paradicsomot egy kis olajon megpiritok majd a vege fele, amikor mar feher a csirke, elkeverek egy nagy kanal tejfolt es kicsit rotyogtatom, isteni. Rizzsel szuper.


De mikor epp mit kivanok/kivanunk meg, csirkeragu sem ordongosseg, husgolyok krumplipurevel, mindenfele salatak (zoldseges, vagy tesztasalata, krumplisalata), toltott burgonya, toltott paprika, egeszben sult csirke valami egyszerubb toltelekkel (peldaul piritott gomba + tejben aztatott zsemle + egy tojas). Nezegess recepteket neten, hatha megjon az ihlet :)

2015. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Huuu a onhalas verziotol csorog a nyalam:))
2015. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tonhal akart lenni
2015. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ehhez nagyon hasonlót szoktam csinálni, ismerem! De köszönöm!! :)
2015. nov. 25. 18:27
 6/9 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: Ezek nagyon jók!!! Kipróbálom majd! És épp a neten nézegetek recepteket, sorban mentem elé őket :D Köszi szépen :)
2015. nov. 25. 18:29
 7/9 A kérdező kommentje:
De hol tudok venni száritott paradicsomot? Vagy hogy kell csinálni?
2015. nov. 25. 18:33
 8/9 A kérdező kommentje:
[link] igy jó?
2015. nov. 25. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, igen, ez az :) Auchanban, Tescoban lehet amúgy kapni, befőttesüvegben árulják. Viszont nem olcsó, szerintem megéri készíteni :)
2015. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!