Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt készítsek?

Milyen ételt készítsek?

Figyelt kérdés
Szép napot! A nyár miatt sokat vagyok itthon, és mivel a szüleim dolgoznak, ezért jó párszor előfordul az, hogy nincs itthon meleg étel. Van-e valakinek ötlete arra, hogy milyen egyszerű ételt készítsek el, ami laktató. (Magamnak és az öcsikémnek is) :) Előre is köszönöm a válaszokat! Az alapvető élelmiszerek megtalálhatóak, gondolok itt a lisztre, tojásra, cukorra, stb
2018. aug. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Rántotta, fött tojás, tükör tojás, vajon sütve. Az jobb a szervezeteteknek mint olajon.

Hm sajtot is reszelzettek rá egyetek mellé sok zöldet paprika paradicsom ha van.

Ami mégkönnyű,ha tudtok krumplit pucolni (nemtudom mennyire vagytok a konyhában tapasztaltak) pucoljátok meg, reszeljétek le nagy lyuku reszelőn só bors és összenyomjátok kis tappancsokra és egy tepsiben is megsüthetitek csak berakod a sütőbe egy tepsin vagy olajban kisütitek az vajban nem jo

2018. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elnézést a krumplihoz kell liszt ... Elírtam
2018. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Rántott sajt, hús, gomba, karfiol, párizsi

Palacsinta

Tiramisu

Jégkrém (egy nagyon egyszerű - veszel egy Calippot, megtartod a dobozát, beletöltesz valamilyen gyümölcsjoghurtod, teszel valamit a tetejére, vagy ha nem találsz alufóliával és befőttes gumival feded, beteszed a fagyasztóba és kész)

Egyszerűbb sütik (piskótatekercs, kekszszalámi)

Puding

Gyümölcsleves

Gyros tál (nem nehéz, a húst megforgatod gyros fűszerkeverékben, olajon megsütöd, sütsz sültkrumplit, keversz valami mártást és kész)

Hot dog

Tejszínes csirke


Ha még kell, írj, leírom azt is, hogy hogy kell megcsinálni :)

2018. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úristen!!! NAGYON szépen köszönöm!!!
2018. aug. 26. 01:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Tejberizs uzsonnára, tehettek rá gyümölcsöket, lekvárt, kakaóport, fahéjat, vagy ami tetszik, elég változatosan lehet fogyasztani.

Süthetsz pitét is, ha van sütőformátok, a tésztába csak liszt, vaj és cukor kell, ezt pedig bármivel megtölthetitek, gyümölccsel, csokikrémmel, vagy akár húsosat is készíthettek.

2018. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, még a zabkását tudom nagyon ajánlani. 5 perc alatt kész, egy bögre zabpehely meg 2 bögre tej, főzöd 5 percig, beleteszel 2 vagy 3 kanál cukrot és kész :D én még almadarabokat meg jó sok fahéjat teszek bele.

Meg még egy jó recept, ketchupos csirke... 3-5 centis csíkokra vágod a csirkét, megsózod, meg bors ha szereted, aztan teszel rá ketchupot, kicsit állni hagyod, beleteszed valami tálba, melle sültkrumpli (nyersen), és berakod a sütőbe. Nagyoon finom :D

2018. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!