Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezzel indiai ételt készítek?...

Ezzel indiai ételt készítek? Vagy legalábbis valami ehetőt?

Figyelt kérdés
ha egyszerű Penny-s curryport főzőtejszínnel eldolgozok ezt szánom szósznak csirkemellhez, milyen lesz? vagy ebbe kell még pl. sűrített paradicsom vagy több dolog? kérdezhetnétek hogy igazából mit akarok pontosan főzni de én sem tudom :D valami indiait...csak még sosem csináltam ilyen jellegűt
2018. szept. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát indiai étel garantáltan nem lesz belőle ettől.
2018. szept. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. szept. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Kb. annyira lesz indiai, mint mikor a németek tesznek valamibe egy csipetet a sápadt pirospaprikájukból, és elkeresztelik magyarosnak. Ettől független az ötleted nem rossz, olvasgass még utána, hogy milyen fűszereket használnak.
2018. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha valami új ízekre vagy éhes, akkor kezdd el, kavard össze, kóstold meg, ha mégy úgy érzed, hogy kell bele valami,... saját ízlés szerint csináld, ne az alapján, ahogy mások eddig csinálták!
2018. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!