Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Júliusban lejárt indiai...

Júliusban lejárt indiai kenyér lepény vajon mennyire rossz? :D

Figyelt kérdés
Szerintetek vákuum csomagolt indiai kenyérlepény(chapati) mennyire romlik meg? Júlisban járt le :) Csak nem olyan friss már, vagy rendesen rossz? :D Nincs szívem csak úgy kukázni... Ránézésre nincs baja.
2016. szept. 17. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinuleg epitekzesen meg felhasznalhatod, de enni mar nem kellene belole :D A peneszgombaktol veszelyes fertozest is lehet kapni.
2016. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a penész már megette helyetted. :D
2016. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen messziről nem tudom megmondani, de te közel vagy hozzá, nyisd ki, és kóstold meg. Mi így szoktuk eldönteni, hogy egy lejárt cucc jó-e még, hogy megkóstoljuk...
2016. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Penész az nulla. Tényleg. Átlátszó fóliában vannak. Ezek ilyen nagyon-nagyon vékony valamik. És hajlékony meg minden.


Holnap kibontom :D


Arra gondoltam, hogy ha nincs rossza szaga, akkor még alaposan átpirítom palacsintasütőben őket evés előtt :)

2016. szept. 17. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez a legjobb, amit tehetsz. bízz az érzékszerveidben, és, ha mindent okésnak találsz, egyétek meg.

Látás, tapintás, szaglás, ízlelés... és döntés :)

2016. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Dobd ki, 5 perc alatt tudsz gyúrni másikat, és annak biztosan nincs semmi baja!


[link]


Az, hogy milyen lisztből gyúrod... ami éppen van!

2016. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Na mizu a kenyérrel? :D Milyen volt ? :D
2016. szept. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincsen benne élesztő és vákuumzárral csomagolt, ezért jóval tovább el kéne állnia, mint a szavatossági ideje.

Tehát csak nyugodtan bontsd ki és ha nem penészes sehol sem és nincsen semmiféle áporodott szaga, akkor nyugodt szívvel ehető.

2016. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jutottam el oda, hogy megegyem :D Elég sok van benne és mindig volt más kaja. De most hévégén már tényleg jön a kísérlet :D
2016. szept. 23. 10:44
 10/12 A kérdező kommentje:

Nah kinyitottam. És nem tűnt rossznak. Ami nem tetszett, hogy azt hittem szárazabb lesz, de egy kicsi nedvességet mintha éreztem volna, meg kicsit szakadozott. És végül kidobtam. Egyszerűen, mert nem tudtam milyen az eredeti, hogy ilyen kell e legyen.


De azért sajnálom.


#6. Ezt úgy is könnyű megcsinálni, ha pasi vagyok? nem tom ez a tészta gyúrás ez meredek. Meg romlana tőle az imázsom is :D

2016. okt. 3. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!