Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök a hosszú hétvégén?

Mit főztök a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kacsa sült párolt káposztával és lesz fanta szelet, zserbó. Lányom szülinapja lesz holnap ezt kérte.

Ma pizzát rendelünk este de lehet hideg vacsi lesz.

Hétfőn megyünk kirándulni akkor valószínűleg étteremben eszünk.

2018. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Rakott kaposzta es palacsinta holnap, utana husleves rantott hus, tepsis sult hus (utobbi 2 napra). Sutin meg agyalok, de egy jo szilvalekvaros bukta van a fejemben par napja
2018. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Anyutól kaptam rakott káposztát

Lehet kedden csinálok sütőtökből krémlevest vagy curryt

2018. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Húsos savanyú káposzta szombat, vasárnapra és vanília krémes, málnás krémes piskóta. Hétfőn 2 napra húslevest csinálok és paprikás lisztben sült hekk lesz sült burgonyával és fűszeres sült cukkinival, kedden azt hiszem házi pizza készül, vagy vadas krokettel, még nem döntöttem el.
2018. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mára cukkini krémleves, szilvás gombóc.
2018. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Zöldséges gombaleves, csevapcsicsa, rizzsel és ajvárral.
2018. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

rizseshúst főztem, abból van még 2 adag holnapra és a fagyasztóban 2 adag töltött paprika lefagyasztva pont az ilyen alkalmakra mikor nincs nyitva bolt és nem kell látványosan bevásárolni

2-án már lesz bolt, akkor szerintem finomfőzelék lesz amihez egy kis répát kell venni, feltétnek pedig csinálok rakott bundáskenyeret vagy tükörtojást

este pedig a férjem megy vásárolni, mert nekem a gyerekkel messze lenne

2018. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!