Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg ennyire fontos a...

Tényleg ennyire fontos a húslevesbe a vegeta és a húsleveskocka?

Figyelt kérdés
Én általában szoktam beletenni húsleveskockát és vegetát volt hogy elhagytam és valahogy nem volt olyan intenzív az izé pedig rengeteg fajta zöldség és hús volt benne de valamiért mégis nem volt az igazi. Ennyire fontos lenne a vegeta és a húsleveskocka
2018. okt. 20. 11:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, húslevesbe a hús az fontos. Mi, mindig többféle húsból és sok zöldségfélével csináljuk. Vegeta egyáltalán nincs itthon. Erőleves kocka van, azt is csak sonkás, sajtos tejszines tésztához használjuk.
2018. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

Mindenki másképp csinálja.

Volt aki azt mondta, hogy kell bele hús, meg legalább 10 féle zöldség.

Ez utóbbi a világ legnagyobb hülyesége.

A zöldséget nem darabra kell beletenni.

Vagy a zöldség ízét szeretnénk a levesben tudni, vagy az adott zöldséget szeretnénk megenni főzés után.

Vannak összetevők, amik nem harmonizálnak egy másik összetevővel, így a kettő együtt ronthat a helyzeten.

Például a sárgarépát nagyon szeretem a levesben, de a fehéret ki nem állhatom.

Viszont ételízesítőt mindig teszek bele. A nagy része úgy is só, ami egyébként is kell bele.

Sokat próbálgattam a különféle kockákat és ízesítőket és szerintem a Maggi marhahús leves kocka hozza legjobb ízt.

Próbálja ki aki eddig nem tette és írja le a tapasztalatokat.

2 liter vízhez 3 kocka indulásnak. Ha kész a leves, akkor még felöntöm fél liter hideg vízzel.

A kockát pörköltbe , paprikás krumpliba, gulyásba is teszem.


Akik azt mondják, hogy ételízesítőt nem tesznek semmibe sem, azokat álszentnek tartom. Vegeta sem nagyobb szemét, mint bármi más készétel.

Minden kajában vannak adalékanyagok.

A kenyérben, felvágottakban, fagyiban, cukrásztermékekben, mindenben. Akkor mire megyek azzal, ha pont a levesből kihagyom.


Tökre olyan az egész, mint mikor kijelentem, hogy én csak természetes alapanyagokkal gyógyítom magam, miközben a készre kevert tablettás gyógyszer hatóanyaga a természetből való.

2018. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
A lényeg a hús, lehetőleg többféle, és legyen közte marha. Mehet bele kis velőscsont is. Bevallom, én azt tartom, ne szép legyen, hanem finom. Magyarán nem halványsárga, áttetsző a húslevesem, hanem jó sűrű húslé. Rakok bele sok zöldséget is, pár gombafejet stb.
2018. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
12-es,álszentség..attól hohy te megeszed más nem biztos..és ha valaki semmit nem vásárol boltban csak lisztet,cukrot,sót??Én magamnak sütöm a kenyeret,zsemkét,ha kell levágok egy csirkét,tyúkot,kacsát,feldolgozok egy disznót,van hurka,kolbász,szalonna,disznósajt,szalámi stb..havonta max egyszer megyek boltba,látom az emberek veszik a felvágottakat,a félkész vagy kész mikrós kajákat,a sok szär cukros üdítőt..egészségetekre.
2018. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell bele. A huslevesbe zoldsegek es hus kell. Nem vegets.
2018. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tudsz főzni, akkor fontos.
2018. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor eljutottunk egy megállapításhoz:


A húslevesbe az kell, amit gyerekkorunkban megszoktunk.


Ez tájegységenként és nációkként eltér.


A magam részéről nem kedvelném a túlzöldségezett levest.

2018. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én soha nem rakok bele, anélkül is kiváló íze van.
2018. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!