Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készitettél már olyan ételt...

Készitettél már olyan ételt ami végül a kukában landolt, mert ehetetlen volt?

Figyelt kérdés

Mi egyszer Stahl Judit sz.könyvéből készitettünk Spagettit erdei gombaszósszal..,kegyetlen sz@r ize volt,és pár villa spagetti után repült az egész a kukába,mert egyszerűen ehetetlen volt:D

Veletek is esett már meg ilyen?:-)


2010. jún. 27. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vehet, hogy a vegák most megköveznek, de egyszer kipróbáltam, hogy szójakockával szaporítom meg a pörköltet. Egy vega ismerős elmondta, hogy szokta előkészíteni a szójakockákat, és ő ajánlotta, hogy először hagyományos pörköltbe tegyek 1-1 arányban. Úgy készítettem ahogy mondta, aztán bizistem, a kutya táljába került, az meg fogheggyel kiszedegette a husit, a szója ott maradt. Azóta sem próbálkoztam ilyesmivel, de ha eszembe jut, a mai napig az orromban, számban van a szaga, íze. Pfúj.
2010. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*Lehet
2010. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Elmondhatom magamról, hogy tudok főzni, de valamelyik este a kisfiamnak ham&eggs-et csináltam. Basszus, mire a tojás megsült, a sonka szénné égett:) Fogalmam sincs, hogy miért nem sikerült, mert úgy csináltam mindent mint máskor. Na, ezt kidobtam a kukába:)
2010. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En is egy Stahlos recepttel szedvedtem ezt el.

Rantott cukkinit(?) csinaltam( a panir zabpehely, meg sajt...), de olyan olajos volt, hogy egesz nap rosszul volt tole a csalad, a masnapi, meg nem sutott csak panirozott adag, ment is a kukaba.

2010. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
feltettem héjába krumplit főni.közben elaludtam és arra keltem füst van,az összes víz elpárolgott róla és fekete volt az egész:) hiába főtt lett:)
2010. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hihi=) Látom más is megszenvedett Shal receptjével...

És van még egy mai szintén kuka volt..,az pedig a szejtán!Rántott szejtán akart lenni,de olyan volt mint a cipőtalp..,pár falat és kuka:s

2010. jún. 27. 16:28
 7/12 A kérdező kommentje:
*Stahl
2010. jún. 27. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Pár éve Testvéremékkel megszereztük az igazi amerikai gesztenyés töltött pulyka receptjét. Nem kis dolog volt mindent beszerezni hozzá, de időt,pénzt ,fáradtságot nem kimélve hozzáláttunk.Minden előirást betartottunk, ráment a nap.Megteritettünk,leültünk enni.Nem mertünk egymásra nézni. Majd mindenkiből egyszerre tört ki a röhögés. Ilyen szart még életünkben nem ettünk.Azóta, ha amcsi filmben látjuk a hülye pulykájukat, ez jut eszünkbe.
2010. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Főtt krumplis dolog nálunk is volt már=) Csak mi nem elaludtunk,hanem simán elfelejtettük=) Sokszor volt már odaégetett rántotta is,aminek a macsekok azért örültek:)

Vagy hús,amit romlott húsfűszerkeverékkel szórtunk meg,az is a cicáké lett:)De volt,hogy az almás sütiből kimaradt a liszt...betettük a sütőbe,sült kb 5 percig,mikro nekiálltunk mosogatni és meglátta anyu a lisztet egy külön tányérban...nagyon örült neki=)

2010. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ilyen gesztenyés pulykában már mi is gondolkodtunk,de akkor inkább elvetjük ezt a tervet=)Ha nektek igy nem sikerült,korrektül felkészülve...
2010. jún. 27. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!