Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A grillcsirkés mivel fűszerezi...

Bobin kérdése:

A grillcsirkés mivel fűszerezi a csirkét hogy olyan isteni az íze? Az otthoni sütőben elérem-e azt az ízt amire vágyok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

Örülök, hogy azért legalább a fűszerezésben segítségedre tudtam lenni.:)

Azt ugye tudod, hogy grillezni nem minden csirke jó?

Csak a picike, gömbölyű, gyenge húsú csirke a grillezni való, de ez rá is van írva ha csomagolva árulják, a hentesnél meg így van kiírva a pultban, de így is kell kérni.

2018. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok

Amit írtam az a grillsütőben készítettre vonatkozik, a szabad tűzön sütögetettre más a szabály.

2018. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A fűszerezés technika és iz fantasztikus lett. Egy forgónyársas grillsütőben készítettem 1200gr vékony bőrű grillcsirke volt. A hőmérsékletre nincs tanácsod? Nem adom fel!!! :)
2018. dec. 18. 09:44
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

#13

Sajnos a hőmérsékletre nem tudok tippet adni, mert nekem egy 30 éves grillem van, azon nincsenek hőfokok írva, csak ábrák vannak. (pl. csirke, zöldség, sertésszeletek, stb.)

Nincs a használati utasításban? Vagy ha ilyened nincs, akkor a típus alapján kellene rákeresni a neten.

Ha nem találsz, akkor marad a kitapasztalás, (magasabb fokon rövidebb ideig, vagy valahova vizet önteni alá, esetleg a bőrét finoman felszabadítva beolajozni/vajazni a húsát,...) hirtelen több lehetőség most nem jut eszembe:(

2018. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm az ötleteket! Kitartó vagyok próbálkozom újra és megírom majd hogy mire jutottam!
2018. dec. 18. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!