Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan aki nem eszi meg a...

Van olyan aki nem eszi meg a tegnapi fott etelt /a masnaposat/?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 21:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Biztos van, de én nem ismerel ilyet
2018. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
En nem eszem meg, max a bolognait vagy levest
2018. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én se eszem meg max a levest de abból is vannak kivételek
2018. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
58%

En sem!!!

Van aki meg 3napos levest is eszik meg a harmadnapos főtt ételt 😣

2018. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Férjem sem!Soha:(
2018. dec. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik nem eszik meg mindennap foztok??
2018. dec. 14. 05:47
 7/9 anonim válasza:
100%

Mi sem szoktuk megenni. Én nem szeretem az olyan ételeket, amiket egyszer már beraktunk a hűtőbe, utána pedig újra lett melegítve. A burgonyából készült köretek így borzasztóak (pl. sült burgonya, vagy püre), a húsételek is (főleg, ha valamilyen panírba vannak). Egyszerűen nem ugyanolyanok, mint a frissen készült ételek.


Mi hétköznap nem igazán eszünk itthon, max. vacsorát. Hétvégén pedig főzök, hogyha itthon vagyunk.

2018. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam attól függ, hogy milyen étel. Például a leveseket, tésztákat, főzelékeket, pörköltet, brassóit és hasonló szaftos húsos dolgokat megeszek később is, akár több napig is. Megeszem a rízst is, a petrezselymes krumplit, a salátákat, rakott dolgokat stb. is. Ezeknek szerintem felmelegítve vagy másnaposan sincsen rossz ízük. Viszont például a sültkrumplit csak frissen eszem meg (egy óra múlva már szó sem lehet róla, nemhogy egy nap múlva), a ránott-panírozott dolgokat is csak frissen szeretem.
2018. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
A másnaposat én sem enném meg. Nekem egy étel ne piáljon előző nap annyit, hogy másnapos legyen tőle!
2018. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!