Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz nálatok a karácsonykor...

Mi lesz nálatok a karácsonykor a menü? Reggeli, ebéd, vacsora érdekelne

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Reggeli rántotta, friss zöldség szokott lenni idén is ez lesz.

Ebéd húsleves, sült kacsa párolt káposzta, töltött káposzta. Sütik 2-3 féle még nem tudom mik. Mézes kalács már kész és a gyerekek kértek pizzás csigát is.

Vacsora ebből ami marad.

2018. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Reggel csak ketten leszünk a ferjemmel, (alkoholmentes) pezsgő, serrano sonka, töltött camambert, ezt kenyérre lehet kenni.


Ebed anyukámnál ebedelunk, akkor hozzuk el a kisfiunkat.


Vacsira halas szendvicsfalatkak, tokaji birkremleves, szabolcsi töltött káposzta (minden évben különleges etel a főétel, de most gondoltam legyen valami hagyományos és ez lesz benne a meglepi) ribizlipite tejsodoval. Vacsorára Jób anyukám, tesom és sogorom is

2018. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Most eltűnődtem, bár már voltak kósza terveim.

Nem lesz valami fantáziadús, de nem is kell.


Sushi, franciasaláta kaszinótojással vagy "vegán kolbásszal", valamilyen zöldségleves, maradék süti (mézes, bejgli, de bizonyára lesz marcipános szaloncukor is). Ez 25-én, szenteste rokonnál eszünk.

Másnap pedig bizonyára piskótatorta és maradék.


Ez nekem ebéd, mert más étkezésem nem szokott lenni, a páromnak pedig minden étkezése ebből áll össze, kivéve, ha valami másra támad kedve. Nincsenek napszak szerinti ételeink.

2018. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hozzánk ebédre jön a család ezért a többinek nem keritunk nagy feneket. Ebédek:

Töltött káposzta

Sült kacsa krumplipürével és párolt káposztával

Halászlé

Húsleves

Sült csirke sült krumplival és salátával

2018. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!