Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri cukrásznak tanulnom,...

Megéri cukrásznak tanulnom, kinek mi a tapasztalata benne?

Figyelt kérdés
Rendelkezem már irodai képzettséggel, de ezzel sem megyek annyira sokra és úgy gondolom nem árt több lábon állni. Tetszik a cukrászkodás, itthon szívesen sütögetet, tudom az teljesen már, viszont szívesen elményíteném a tudásomat benne akár még másodállásban is dolgoznék benne , ha lenne erre mód.

2018. dec. 28. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem , kihajtanak , aki képzett profikat is . Végezz el tanfolyamot kreatív dolgokat csinálj maszekba vállalj rendezvényeket bulikat , aztán meglátod érdemes e fejleszteni komolyabbá tenni .
2018. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom cukrász lett, neki bejött... A munka sok és hosszú a munkaidő, de mégis szereti nagyon!

Van egy rokon a családban, aki sosem tanult cukrászatot, de csodaszép tortákat süt otthon megrendelésre. Lagzikra is süt. Az internetről veszi az ötleteket, a YouTube-on is sok ötlet van. Csodálatos kézügyessége van. Ez ehhez elengedhetetlen.

Hobbiként is nagyon jó a cukrászkodás.

2018. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én cukrász vagyok. Igazából amikor az szerettem volna lenni, akkor csak az alapján választottam ezt a szakmát, mert jó volt a kézügyességem, és gondoltam itt kiélhetem magam. Most már más is fontos lett. Nem kell a munkába beleszakadni, nem kemény fizikai munka, nem gyári meló, a sütik nem beszélnek vissza, ha elrontom, kezdek egy újat. Ezt egy fodrász vagy ápolónő nem nagyon teheti meg, viszont a fizujuk sem több talán. Bocsánat ha valakit ezzel megsértettem. Az egészben annyi a hátrány hogy kevés helyre vesznek fel embereket. Legalábbis itt ahol én lakom.

Egyszóval én ajánlani tudom.

2018. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én imádok sütni, ez a hobbim. Viszont én az alapján választottam munkát, hogy hétvégén ritkán, és ünnepnapokon ne kelljen dolgoznom. Most 3 gyerek mellett nekem ez a legfontosabb. Emiatt a cukrászatot gyors el is felejtettem. Most örülök a téli szünetnek, egy cukrász meg most dolgozza szét magát. Csodás szakma, de mindig akkor dolgozik, amikor más pihen.
2018. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!