Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Befogta a szilikon sütőformát...

Befogta a szilikon sütőformát a legutóbbi mákos süti. Lehet még használni?

Figyelt kérdés

Mákos muffint sütöttem, befogta a formákat. Használhatom még, vagy kuka?


Köszi!


2018. dec. 31. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Ne kapcsolj lámpát, csak a szomszéd helyiségben.

2018. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted mni baja lesz attól, hogy elszinezödött????

KEnd be vékonyan étolajjal, várj vele pár órát és utána mosogasd el, a legtöbb elszinezödés így eltávolítható.

Kidobni enyhén szólva is értelmetlen pazarlás.

2018. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a botmixerem van elszíneződve a sütőtök mártástól, most akkor dobjam ki? Hány napja van konyhád?
2018. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos, konyhám nem régóta, tekintve hogy 25 leszek... :) nincsenek szilikonos dolgaim, sosem használtam, ezt a szettet is csak kaptam. úgy gondoltam én is, hogy használható, de biztos akartam lenni benne. köszönöm a válaszokat...
2018. dec. 31. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen elszíneződésekkel még sokat fogsz találkozni, de nem kell tőle megijedni. Különböző anyagú, minőségű konyhai eszközök gyakran elszíneződnek, különböző anyagoktól. Főleg cékla, sütőtök, fűszerpaprika, curry. Elvileg citrom, vagy ecet is leviszi, de attól hogy színes lett, attól még tiszta ha elmosod és nem fertőző szennyeződés.
2019. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!