Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott krumpli kissé száraz...

Rakott krumpli kissé száraz lett, hogy javítsak rajta utólag?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
9 és igazad van! Vannak itt olyan "segítők" akik nem tudnak főzni!
2019. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Itt valóban csak a 7-es tud főzni. Abszolút a zsiradékon múlik, összehasonlítási alapom is van. Amíg Magyarországon éltem, a jó kis zsírosabb, de nem mócsingos igazi házi kolbásszal olyan rakott krumplik sikerültek, hogy csak na. Mióta Angliában élek, és csak ezt a száraz, ízetlen spanyol chorizot veszem (mert magyar boltba lusta vagyok átautózni 30mérföldet), azóta száraz, ízetlen a rakott krumplim, pedig egy kb.30x40-es tepsire minimum 700g tejfölt teszek, és még plusz olajat is. Úgyhogy a kolbászon, zsiradékon múlik, hogy mennyire marad száraz.

Eddig az OFF, mivel nem az volt a kérdés, hogy hogyan csinálja legközelebb, hanem UTÓLAG hogyan javíthat rajta. Én is egy kis olajos tejföllel javítanék rajta, vagy ha még nagyon sok van, egyszerűen átmozgatnám, keverném, plusz kolbászt tennék rá, és sütném.még egy kicsit, persze még egy kis tejföllel a vegén.

2019. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
De a 11-es is csak lepontozni és kritizálni tud, mert ahogy nézem, még csak kísérletet sem tett arra, hogy valami megoldást javasoljon!
2019. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as az megvan, hogy a kérdező nem egy főző tanfolyamot akart indítani, hanem egy javítást kérdezett? Arra meg a tejföl a jó és kész.
2019. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az odáig oké, hogy csak a feljavításról érdeklődött a kérdező, de a 11-es csak azt tudja megállapítani, hogy "vannak itt sokan, akik nem tudnak főzni", de őneki egyetlen épkézláb javaslata sincs, csak kritizálni tud!
2019. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
A kerdezo azt kerdezte h UTOLAG hogy javitson, nem azt, hogy LEGKOZELEBB HOGYAN keszitse el, nagyon okos litaniat iro valaszolok 😬🤗
2019. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
16 akkor miert nem adsz valami jo kis tanacsot te idiota?
2019. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vita ne legyen, A #11-es válaszoló vagyok én voltam az is aki azt írta, hogy majonézzel is finom. Tehát első körben adtam választ a feljavíthatóságra is. :-) Azért írtam le a módszeremet, hogy a kérdezővel már ne essen meg újra ez a probléma. Ne esünk egymásnak ilyen kérdésben. A rakott krumpli olyan isteni étel, és élvezzük vele az életet, kár ezért összevitázni. :-)
2019. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!