Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Annyira sok bort tettem az...

Annyira sok bort tettem az ételbe, hogy keserű lett. Hogy tudnám javítani?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
#9. Hogy hasonlítható össze a csirke a sertéssel? Hidd el, hogy sertésbe tesznek, jó bele, főleg bográcsban.
2019. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként meddő vita, beütöd a googl-ba hogy vörösboros sertéspörkölt, és számtalan receptet fogsz találni.
2019. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki máshogy gondolkodik, vagy másképp csinál bármit, amit én, az csak rossz ember lehet és le kell pontozni mind lfelé indok nélkül, hogy lássa, mannyire meg vagyok keseredve és üres az életem.
2019. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem ért egyet velem és lepontoz, az csakis KIZÁRÓLAG azért lehet, mert meg van keseredve és üres az élete, és csak azért csinálja, hogy mindenki lássa ezt.
2019. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki le van pontozva ebben a kérdésben, holott meg lehet nézni, hogy sertéspörköltre is számtalan verzió van. Én is szeretem borosan, ami miatt le lettem pontozva, de én pl. senkit nem pontoztam le.

Eddig a legjobb amit ettem, egy ismerősöm amit bográcsban készített: Miután a hagymára rádobta a húskockákat, MUSTÁRT nyomott bele, és ezzel is még átforgatta. Ezután ment bele a paradicsom és a paprika, és ami fontos, vizet nem adott hozzá egész idő alatt. Nagyon lassan főzte, és láss csodát, szaftos lett. A végén ment bele a bor, amit még kb. 20 percig főzött. Isteni pikáns ízt adott neki a mustár, és a szaftja is épp megfelelő volt. Le lehet pontozni. :-)

2019. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!