Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért lett a töltöttkáposzta...

Miért lett a töltöttkáposzta levele kemény?

Figyelt kérdés
Ez egy ilyen elore savanyitott, csomagolt káposztafej volt, azt elore kell még kicsit fözni, vagy nem? En nem foztem elore. De így is a káposztát ket es fel oráig foztem. A toltelek es Minden egyeb jo lett, csak a levelek nem olyan puhak.
2019. febr. 16. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kivágtad belőle az ereket? Mert az nem puhul meg.
2019. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
2019. febr. 16. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem tölteni való, laza lapos káposztából készült, nem hagyományos módon, hanem ecettel savanyítva.

El kellene törni a kezét az ilyennek!

2019. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem need kellene eltörni, hogy ne írjàl hülyeségeket legközelebb. Bunkó
2019. febr. 17. 02:29
 5/7 A kérdező kommentje:
*neked
2019. febr. 17. 02:29
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

#4

Nem a te kezedről beszéltem, hanem azéról, aki neked kovászolás helyett ecettel savanyított káposztát adott el. Ami mint tudjuk soha nem fog puhára főni, legfeljebb akkor, amikor már minden más ehetetlenre szétfőtt.

Tényleg már ebben a rovatban sem szabad senkinek sem segíteni, mert az emberek olyan szinten el vannak durvulva, hogy az már felfoghatatlan.

Vegyed és egyed akkor a kemény káposztát, bánom is én!

2019. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Szűzanyám, pedig én is azt akartam írni mint a 3-as, de ezek után nem merem!
2019. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!