Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Roston csirkemellet mivel...

Roston csirkemellet mivel lehet feldobni?

Figyelt kérdés
Mivel érdemes fűszerezni, vagy milyen mártás, pác illik hozzá? Illetve köretnek milyen saláta megy hozzá? Esetleg más köret , ami belefér a diétás étrendbe?

#szósz #sütés #saláta #pác #köret #öntet #Roston csirkemell #natúr csirke
2019. febr. 22. 21:57
 1/10 anonim válasza:
34%
Pácold borban vagy sörben
2019. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de alkohol nem játszik.
2019. febr. 22. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Az alkoholtartalom a sütéskor elpárolog, csak az íz marad.


Panírozd be, rántsd ki, aztán sonkát meg reszelt sajtot rá mint egy melegszendvicsre, ráolvasztani és nyami.

2019. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Hat az aztán baromi diétás. Alkohol, sajt stb... Én paradicsomos, olivabogyós, oregánós "szószban" szoktam megsütni vagy fokhagymás alaplében párolom meg, finom még a currys csirke is párolt zöldségekkel, ha szereted az indiai ízeket.
2019. febr. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Pácold joghurtban. Simán is jó, de tehetsz bele pl fokhagymát, vagy tárkonyt, kakukkfüvet. Mezes-mustaros pác is jó.

Ha sima joghurtban pácolom, akkor tzatziki szerű salata a köret: reszelt uborka fele turo-fele tejföl mártásban, sok kaporral. Vagy különböző zöldségeket teszek mellé a grillre: paprika, zöldbab, gomba, kukorica

2019. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Gyros tálat szoktam csinálni belőle: felaprítom, teflonban megsül, teszek rá gyros fűszerkeveréket. Zacskós vegyes saláta, ami épp van otthon. A szósz natúr joghurt, esetleg tejföl, abba teszek egy csipet vegetát, fokhagyma port és kaprot bőven. Az egész család szereti.

Szoktam venni mindenféle fűszerkeveréket, érdemes ezekkel is kísérletezni. Attól, hogy sertésflekkenhez ajánlott, csirkéhez is lehet finom.

Francia salátát is szoktam csinálni: mirelit zöldségek kifőzve, hagyom hűlni. Majonéz helyett tejföl, egy kevés mustár, édesítő, fehér bors, gyömbérből egy egész kicsi. Összekeverem, és kész.

2019. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Cézársalit is tudsz csinálni belőle. Fűszervajjal is megbolondíthatod és köretnek párolt zöldségeket tudok hozzá elképzelni ugyanúgy rostlapon
2019. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Kézzel, de használhatsz eszközöket is.
2019. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem írod hogy milyen diétát folytatsz, így nem tudom hogy mi az ami neked belefér, de a csirkemell annyira semleges ízű hogy bátran lehet bármilyen fűszerrel kísérletezni. Én pácolni csirkemellet nem nagyon szoktam, szerintem nincs sok értelme, azt meghagyom a komolyabb húsoknak.


Nyugodtan vásárolj be mindenféle fűszereket, csinálj belőlük keveréket, fűszerboltokban egzotikusabb cuccokkal is tudsz kísérletezni, csirkemellnél nagyon nem tudsz mellélőni mert nagyon semleges.

2019. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%
Egy egyszerű saláta és hagymás pác isteni mellé
2019. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!