Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Feherje port barmibe bele...

Feherje port barmibe bele lehet sutni/fozni?

Figyelt kérdés
Szeretnek feherje poros eteleket kesziteni.Azt figyeltem meg recept vadaszat kozben,hogy igazabol mindenbe bele lehet tenni amiben van liszt vagy sutopor.Persze nem vagyok Gordon Ramsay ezert fordultam hozzatok ezzel kapcsolatban.Illetve ti ismertek olyan receptet amit reggel par perc alatt ossze lehet dobni?
2019. márc. 26. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább az alacsony hőfokon készített ételekbe teszem csak bele. Reggelire pedig gondolom fehérje poros recepteket szeretnél:

Ami gyors az a fagyasztott banán, mogyoróvaj, fehérjepor összeturmixolása. Kikanalazni, megpakolni izles szerint gyümölcsel és magvakkal. Reggelire kész is a fagyi.


A másik kedvencem ami nem tudom mennyire fér bele a pár percedbe a zablisztből készített tejbegríz amihez semlegesebb ízű fehérjét is keverek. Ennek sem kell hosszabb főzési idő mint 5 perc


Híg fehérje turmixxal fogyasztott granola is fincsi

2019. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!