Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Beépített elektromos sütőben,...

Beépített elektromos sütőben, grill funkcióval hogyan készítetek melegszendvicset?

Figyelt kérdés

A beépített sütőnknél van normál grill és légkeveréses grill is.

- Melyikkel célszerű melegszendvicset készíteni?

- Felülről nézve melyik szintre célszerű tenni a melegszendvicsnek valókat?

- Grillrácsra kell tenni, és alá lejjebb betenni egy tálcát is a lecsöpögések megakadályozására?

- Vagy eleve egy tepsibe kell tenni a szendvicsnek valókat?

- A legfelső szintre be kell tenni a hőelosztó lemezt vagy melegszendvics készítésénél ennek nincs jelentősége?

- Hány fokon célszerű sütni és mennyi idő alatt készül el?


Talán furcsák a kérdések, de még sosem készítettem a beépített sütőben, és érdekelne, hogy másoknál mi a bevált gyakorlat.


A végterméket tekintve, szeretjük, ha az elkészült melegszendvicsek alja is ropogós egy kissé. :)



#melegszendvics készítés #beépített sütőben #grillező funkcióval #melyik szinten #grillrácson vagy sütőlemezen
2019. ápr. 9. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyikkel célszerű melegszendvicset készíteni?

Normál grill


- Felülről nézve melyik szintre célszerű tenni a melegszendvicsnek valókat?

Legfelső


- Grillrácsra kell tenni, és alá lejjebb betenni egy tálcát is a lecsöpögések megakadályozására?

Nem, tepsire kell tenni


- Vagy eleve egy tepsibe kell tenni a szendvicsnek valókat?

Igen


- A legfelső szintre be kell tenni a hőelosztó lemezt vagy melegszendvics készítésénél ennek nincs jelentősége?

Nem kell


- Hány fokon célszerű sütni és mennyi idő alatt készül el?

180ra szoktam allitani, nekem may 5 perc és jo

2019. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Nem kérdeztem, de gondolom előmelegített sütőbe teszed és a behelyezéstől mérten írtad az 5 percet.

A ma esti vacsoránál kipróbálom. :)

2019. ápr. 9. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én alsó-felső sütésen, légkeverés nélkül, grillrácsot sütőpapírral középre rakva, 200 fokon, 8-12 percig (igény szerint) szoktam készíteni. :)
2021. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!