Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tárkonyos csirkeragu levesbe...

Tárkonyos csirkeragu levesbe ha tennék csülköt az feldobná, vagy furcsává tenné?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 05:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat(az ironikus és cinikusokat is)! A főzési idő nem lett volna gond, a húsvetra főtt csülök maradékát gondoltam esetleg a holnapi levesbe belekockázni (tárkonyos csülök és csirke levest is szoktam csinálni, de egyben sosem. Gondoltam hátha volt már valaki olyan bátor) Így megy a fagyasztó a! :)
2019. ápr. 23. 11:26
 12/14 apababa ***** válasza:
81%
Én épp ezt akartam Írni. Ha elötte megfőzöd és csak a húst felkockázod a világon semmi baja nem lesz a tárkonyos csülökragu levesednek. Létezik tárkonyos pulykaragu is nem csak csirke . Aki azt irta hogy nem tudsz fözni az csak magát minősitette. Nem attól tud valaki főzni hogy egy receptet le tud másolni hanem az aki újjít valamit és kitalálja hogy azt hogy lehet úgy megcsinálni hogy az mégis ehető legyen. Kisérletezz csak.
2019. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Tárkonyos csirkecsülköst csinálna belőle!
2019. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 apababa ***** válasza:
51%
A többféle húsból készült levesek isteniek.
2020. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!