Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen gyakran szoktatok...

Ti milyen gyakran szoktatok grillezni?

Figyelt kérdés
Hagyományos (faszenes) vagy elektromos, gázgrillt használtok?

2019. máj. 14. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hagyományos. Nyáron akár hetente, sokkal finomabb, mint a bent sült étel. Mivel kertes házunk van így adott. Árban sem sok, a grillt egyszer kell megvenni. Folyadék kb örökre kitart, szenet kell csak veszegetni, de az meg nem olyan drága
2019. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Néha szoktunk. Hagyományos faszenes grill. Mivel kertünk nincs, így az erkélyen szoktunk, de nem igazán jó, mert ha már egy kis szél van, alig lehet meggyújtani a tüzet. (amúgy tudom, hogy tilos, csak leszarom)
2019. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron kb két hetente, hagyományos faszenes grillen, mindenféle húsokat, grill cuccokat. Az év többi részében kb havonta szoktunk bent egy olcsó, egyszerű elektromos grillen ételeket csinálni, ezen inkább csak grill kolbászokat, grill rudakat, virslit, főleg főzelékek mellé.
2019. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Soha nem grilleztem még, pedig kb. 15 éve kaptam is ajándékba egy grillezőt, de még ki se bontottam. Talán az amerikai filmek miatt tartom ezt ilyen amerika majmolós bohóckodásnak, és ezért olyan ellenszenves. Egy rokonom gyakran grillez faszénen, néha meg is hív, de én még nem kaptam ehhez kedvet. Ez inkább hobbi, és családi, baráti közös program szerepet tölt be, mintsem gasztronómiait. Ha egyedül él valaki, és nincs senkije, egymagában nem fog grillezni biztos, hanem inkább bedobja a húst a sütőbe másfél órára, és le van tudva a sütés. Nekem annyival nem finomabb a grillezett hús, hogy érdemes legyen bajlódnom vele.
2019. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Áprilistől novemberig majdnem minden hétvégén. Ha szép az idő. De szilveszterkor is szoktunk. Hagyományos faszenes grillt használunk.
2019. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Életemben nem grilleztem még, pedig családi házban lakunk, minden adott lenne (parkosított kert, nagy terasz). Valahogy kimaradt az életemből, talán mert egyáltalán nem összejárkálós a család (a szűkebb család sem, "én gyerekem/te gyereked szindróma".

Soha nem voltam másnál sem grillezős partin, egyszer jó lenne azért kipróbálni.

2019. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régebben 2-3 hetente grilleztünk faszenes gríllen ,de most vettünk egy TeppanYaki gríllt, így majd minden héten sütünk valamint, nagyon élvezzük.
2019. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddig csak nyáron, amikor csak lehetett ,(amikor az időjárás megengedi) grilleztünk. Hagyományos faszenes grillen. Nagyon szeretjük a grillezett ételeket, ezért most vettünk egy Teppanyakit, hát ezt egyszerűen imádom. Minden héten sütögetünk.
2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Régen nyársalás, bográcsozás volt inkább, akkor úgy 1-2 havonta egyszer ahogy összejött a társaság meg az idő is engedte.

Aztán jött a grillsütő, kezdetben még horgászás közben egy kis virsli, kolbász stb, aztán váltottam és most kb heti 1-2x pellet grillsütővel nyomatom, itt már megy a bbq, a pizza meg kenyérlángos sütés meg grillezés is persze, de imádom mert csak beröffentem és a család jól lakik.

2019. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os egyedül is lehet. Én simán egyedül grillezek. Próbáld ki, szerintem tök jó dolog.
2020. máj. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!