Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet használni a sérült...

Lehet használni a sérült edényeket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl:a teflonserpenyőmre aminek a felső teflonrétege kezd lejönni.

És a zománchibás fazékra,aminek belülről van zománchibája.

Vagy dobhatom ki őket?


2008. nov. 12. 14:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a sérült teflonserpenyőt dobd ki, mert úgyis odasül benne a kaja, a zománchibás fazék az adott helyen előbb utóbb kijukad, de addíg szerintem használhatod, ha téged nem zavar.
2008. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok felol hallottam, hogy a teflon mergezo es ha egyszer megserult es megindul a teflon reteg az edeny falan, akkor az belekerul fozes kozben az etelbe ami sajnos viszont mergezo. A zomanrol semmi ilyet nem hallottam eddig.
2008. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

teflont mindenkepp. a tobbit és érdemes kidobni, bar nem tudom mennyire káros.. a masik, ami miatt azt mondanam, hogy dobd ki, mert peldaul en sokszor az edényt tálalom, hogy abból szedjunk, es ha serult, az nem szep, meg olyan izé. az anyósom pl mindent atrak szep nagy talakba, én nem szeretek kulon mosogatni, te nem tudom melyik "fajta" vagy, ha hozzam hasonlóan edenybol talaló, akkor foleg vegyel ujat.

(meg más erzes szep edenyben fozni, na :))


amugy ha sajnalod, nem kell feltetlen kidobnod, pl dekupazs technikaval nagyon szepen feldiszitheted, és tehetsz bele virágokat, vagy pl viaszt melegiteni jo gyertya ontesehez, es meg ki tudja mikor jön jól :)

2008. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!