Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért olyan divat mostanában...

Miért olyan divat mostanában a sütés nélküli sütemény meg hasonlók?

Figyelt kérdés

Eleve mitöl sütemény, amit nem sütök? Meg mindek akar sütni aki nem tud, vagy lusta hozzá? Akkor elmegy az ember olyan helyre ahol tudnak profin és megveszik a sütit.

Mi a véleményetek erröl?


2019. jún. 14. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Meleg van, ilyenkor jól esik egy hideg, sütés nélküli krémes-citromos süti pl.

Egyébként sütit venni többe kerül általában, mint otthon megcsinálni. Aki meg nem tud sütni, annak pont jók az ilyenek kezdésnek, és majd belejön.

2019. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk én ilyenkor max fagyit tudok elképzelni...
2019. jún. 14. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nincs sok fantáziád!
2019. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Szoktam én is készíteni. De tudok sütni is. Lusta sem vagyok. De van pár sütés nélküli desszert, amit imád a család. Ne csináljak nekik??? Pl. Tiramisu, mascarponés csokitorta.
2019. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Mert finomak és egyszerűek, gyorsan elkészülnek. Kókusztekercs, rafaelló golyó, gyümölcstorta, sajttorták, baba piskótás sütik pl tiramisu stb. Vagy te ilyeneket nem eszel?
2019. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert melegben nem sütök.

Mert nincs időm sütni, ezek gyorsan készek.

Mert sokfélét tudok, amik finomabbak mint a sütöttek.

Mert a kimaradt időt inkább másra fordítom.

Olcsóbb sokkal, mintha kész sütit vennék.

Tudok jókat sütni, tényleg szuper süteményeket tudok, de mostanában se időm, se kedvem.Meg a családtagok közül van aki fogyózik, van aki cukorbeteg, van aki inzulinrezisztenciás, van aki a nagyon édeset nem szereti,így sok sütés nélküli van, amibe alig kell cukor.

Amúgy jó párat tudnék neked csinálni, amiről meg nem mondanád hogy sütőben nem járt.

De most ez miért téma?Nem mindegy?

2019. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

ez mindig is divat volt..nem kell hozzá sok energia, nem ég le, azonnal ehető, és süssön akinek három anyja volt.


Ha süti kell, veszek pár szeletet, és nem kell mosogatni(sem)

2019. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem,miért lett divat, hogy a turmixot (gyümölcs)levesnek hívják
2019. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, gyors, és finom. Én akkor szoktam ilyet csinálni, mikor 13 óra meló után hazaesek, és már élni sincs kedvem, nem hogy sütni. Persze ha épp ráérek, inkább sütök rendes süteményt, de erre nem mindig van alkalmam.
2019. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Akkor nincs sok fantáziád!"


Szerintem meg nem fantasia kérdése, hogy mit tud kívánni az ember.

2019. jún. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!