Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek egyek 1400...

Mit készítsek egyek 1400 forintból Hétfőig?

Figyelt kérdés
A tróger diákszövetkezet akiken keressztül dolgoztam este írt, hogy elméletileg rendszerhiba miatt csak hétfőn kapok fizetést. Csütörtökön kellett volna megkapnom. Így egészen hétfőig maradt 1400 forintom ételre. Van itthon zsír, fűszerek és 0,5 kg rizs.

2019. jún. 21. 08:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Ma paprikás krumplit csinálnék. Holnap a maradékból krumplistésztát. Vasárnap meg vennék 2-3 csirkeszárnyat, amiből rizseshús lenne. Kenyér, felvágott és egy kis olcsó paradicsom is vagy újhagyma kikerülne. De lehet, hogy a felvágottat hanyagolnám és ennék zsíros kenyeret paradicsommal és zöldhagymával. Mindenképpen piacon vásárolj.
2019. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget a kommentekből sikerült kihúzni a hétvégét. Végül vettem:

- 6 nagyobb szem paradicsomot / 200 FT

- 1,7 Kg Csirkecombot / 700 Ft-ért

- 1 kg kenyeret / 250 Ft-ért

- 0,5 kg burgonyát / 100 Ft-ért

- 1 citromot / 90 Ft-ért

11 óra körül pedig bementem az irodába megkéredzni, hogy mikor lesz fizetés. Mikor azt mondták Szerda reggel bank nyitásu tán akkor igaz kultúráltan de kivertem a balhét. 20 perc veszekedés és 2 "vezető" után 10 percen belül megjött a fizetésem érdekes módon.

2019. jún. 24. 17:39
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ügyes vagy, minden szempontból!

Nekem szegény anyám mindig azt mondta, hogy "Minden rosszban van valami jó!" és ebben nagy igazság van.

Ennek a szerencsétlen ügynek a kapcsán megtapasztaltad, hogy hogyan lehet nagyon-nagyon spórolni, ha van valami célod, amit el akarsz érni. És ugye nem is éheztél.

2019. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!