Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van aki ebédre és vacsorára...

Van aki ebédre és vacsorára is főtt ételt eszik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én ha tehetem reggelire is.Munkámból adódóan van hogy itthon vagyok 3-4 napot is egy héten ,olyankor mindig a kedvenc ételeimet főzöm.Tegnap reggelire például egy kisebb tál gulyáslevessel indítottam a napot.Ebédre sertésflekkent csináltam petrezselymes krumplival,vacsira pedig májgombóclevest.
2019. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan sokan vannak. Ez pénz és idő függvénye. Meg persze, hogy kívánja e az ember.
2019. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk évtizedekig a vacsora volt -7-8 órakor - a főétkezés főtt étellel, mert napközben senki nem volt otthon.

Aztán a gyerekek kirepültek, mi nyugdíjba mentünk, ebédre főttet eszünk, így nem igényeljük vacsorakor is a főttet, csak valami könnyebb dolgot.

2019. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
igen, előfordul..
2019. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam teljesen változó. Ha olyat főztem, amit szeretek, akkor néha vacsorára is eszek belőle. De külön soha nem főzök vacsorára másik főtt ételt.
2019. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én hetente 4-5 alkalommal eszem főtt ételt, egyébként túlzottan nem szoktam kívánni, egy életet le tudnék élni szendvicseken szerintem. Főzni viszont imádok, szóval gyakran szoktam, hátköznap csak estefelé, munka után, így olyankor a vacsora a napi főtt ételünk. A férjem nagyon szereti a főztöm és úgy általában a főtt ételeket, szóval ő gyakran eszik belőle másnap ebédre is.
2019. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor igen. De külön nem főzök vacsorára, hanem ha ebédről megmaradt, akkor eszek abból.
2019. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Amíg dolgoztam, ebédre ettem a száraz kaját, vacsorára a főttet. Amióta itthon vagyok, fordítottam rajta, ritkán eszek vacsorára főttet.
2019. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor főzök úgy, hogy azon a napon csak azt eszem. Persze nem pacalpörköltről van szó, hanem kicsit könnyebb ennivalókról. Vagy ha mondjuk pizzát rendelek, akkor úgy számolok, hogy elég legyen 2 napra, stb. Sajnos ennyire van csak időm.
2019. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Általában így szoktam csinálni, vacsorára azt eszem, amit ebédre főztem. (Meg általában másnap is azt eszem.)
2019. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!