Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az az 5 étel amit a legtöbb...

Mi az az 5 étel amit a legtöbbször főztök süttök? És milyen gyakran eszitek ezeket?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rántott hús

Vadas

Bolognai

Sült hús

Húsleves


Leginkább a gyerek miatt, mert nagyon válogatós. Ezek mellett vagy ezekkel kiegészítve szoktam pl magamnak csinálni ételeket. Pl rántott zöldségek, ha tészta van ki főzve, akkor ahhoz csinálok magamnak egy tonhalas szószt vagy spenótosat.

2019. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Spagetti paradicsomos húsgombóccal, ez kb havonta van, mindenki kedvence. Tárkonyos csirkeragu leves, joghurtban pácolt csirkemell, curry, es rantott hal az, ami szinten relatíve sűrűn készül. Illetve kizárólag magamnak, mert senki más nem szereti, én meg kb függő vagyok: "diétás" lencse főzelék, ezt minimum kéthetente készítek.
2019. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Zöldborsó leves, akár minden nap megenném, de csak 2 hetente főzök.

Szintén 2 hetente egyszer készül:

Túrós csusza

Resztelt csirkemáj.

Húsleves

Rakott krumpli

Nyáron minden héten van hideg gyümölcsleves, gyakorlatilag szinte állandóan van a hűtőben, ha elfogy 1-2 napon belül készítem az újat.

2019. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Paradicsomos tészta (tonhalas vagy zöldséges) hozzá egy rakat rukkola

Lazacos tagliatelle

Rizi-bizi valamilyen feltéttel

Ezeket heti 1x legalább:)

2019. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Paradicsomos tészta (lehet simán csak bazsalikomos, vagy milánói, bolognai, tonhalas) - akar heti többször

Töltött padlizsán - kéthete

Sült karaj-tarja rizzsel (csak basmati) vagy salátaval- hetente

Valamilyen tejszínes szószos vagy zöldséges csirkemell rizzsel vagy salátával - hetente

Tükörtojás :D - hetente többször


Mostanában inkább menüzni szoktam étteremben napközben, este pedig hideget vacsorázom, így kevesebbet főzök.

2019. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pörköltek, raguk, rakott-töltött zöldségek, rántott húsok, ill. zöldségek
2019. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

borsos tokány

sült hekk

zöldborsó leves

lencse- vagy babgulyás - ezeket általában olyan 2 hetente főzöm.

Mivel nyár van és most van a szezonja, így az ötödik gyakori étel, ami asztalra kerül az a lecsó, virslivel és tarhonyával vagy tojással, mikor mihez van kedvünk. Ezt kb hetente esszük.

2019. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bolognai spagetti, gyrosos csirkemellkockák sült krumplival, krumplifőzelék, jénaiban sült disznőcomb darabkák jénaiban sült krumpliszeletekkel, paprikás krumpli.
dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!