Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Annó nem tudtam kitől megtanul...

Annó nem tudtam kitől megtanulni főzni, de rossz érzès ez, szégyenlem, és most szeretnék. Milyen szakácskönyvet ajánlanátok ehhez?

Figyelt kérdés
En ami egyszer megvettem, az a Horváth Rozi szakácskönyve
2019. júl. 14. 15:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Akkor esetleg megvehetnéd Horváth Ilona szakácskönyvét is.
2019. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ohh Horváth Ilona, az ő könyve van meg :D Fűszereket nézegettem, és megmaradt bennem ez a név :D köszönöm, hogy írtál!
2019. júl. 14. 15:24
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Horváth Ilonáénál jobbat nem találsz.

Talán vannak olyan könyvek, hogy lépésről lépésre, de ma már szinte minden ételről van YouTube videó is.

2019. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Megérteném a rinyálást, ha 1619 lenne, de 2019 van, tele van a net főzős videókkal és receptekkel
2019. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az internetet. Pillanatok alatt milliónyi receptet találsz, sokat iszonyatosan lebutítva vagy akár videókat lépésről, lépésre szájbarágósan.

Engem sem tanítottak főzni, ha főzni akarok keresek egy receptet, ha valamit nem értek arra is rákeresek. a google bölcs, mindent tud.

2019. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Engem nagyon elbizonytalanít, hogy ezer recept van a neten egy ételhez, emiatt szeretnék inkább szakácskönyvet.

A youtubevideok jó ötlet, megnézem őket.

2019. júl. 14. 15:57
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én még a [link] oldalt is javasolnám, nagyon sok fázisfotó van a receptek mellett, így ellenőrizheted hogy biztos jól csinálod -e.

Én is innen tanulok új recepteket mellesleg már régóta :)

2019. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem se tanítottak főzni, csak amikor egyedül laktam, rákényszerültem és megtanultam.

Nyugi, főzni mindenki tud. Nem kell magad szigorúan tartani a receptekhez, sőt! De ha nagyon alapos akarsz lenni, akkor olvass el neten egy ételhez több receptet, és ollózd össze mindből, ami tetszik és csináld meg a saját verziódat. Hidd el, az lesz a legfinomabb.


Sózni óvatosan kell, kóstolgasd, de a többi fűszert nem nagyon lehet elméretezni.

2019. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólasokat! :)

A cookpadet nem ismertem, megnézem. :)

Hát én elég bátortalan vagyok egyelőre, volt már egy-két rossz élményem (nem jól sikerült étel), és ezek még inkább elbizonytalanítottak... de biztosan egyre bátrabb lesz az ember, ahogy jönnek a pozitiv tapasztalatok, meg a sikerélmények.

2019. júl. 14. 16:42
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha bátortalan vagy, főzz leveseket!

Azt nem lehet elrontani, nem égetheted oda, meg semmi. Szórj bele sok-sok zöldfűszert, sokféle zöldséget, lassú tűzön főzd össze, és nincs az az isten, hogy ne legyen finom :) Minél keményebb egy zöldség, annál hamarabb tedd bele, mert annál több idő kell neki. ha bele tudsz szúrni egy villát, akkor már megfőtt.

2019. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!