Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/175 anonim ***** válasza:
100%
Azért az látszik,hogy tényleg messze van itt szinte mindenki a szellemi nagyságodtól. Szerencsére.....Nagyon le vagy maradva......
2012. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/175 A kérdező kommentje:

Veletek összehasonlítva igaz, nem tudtok még elemi kísérletet sem értelmezni, keveritek a szezont a fazonnal, fogalomtévesztéseitek vannak és a hülyeségeiteket a számpa adjátok.


Pedro, már linkeltem konkrétumot ott van a googléban és a wikiben.

2012. ápr. 4. 23:43
 93/175 anonim ***** válasza:
100%

Merev ragaszkodás valami rögeszméhez. Képzelt idegen lényekkel való kapcsolat. Vélt bizonyítékok értelmezése. A jelenségek bizonyító erejének belemagyarázós értelmezése kizárólag a rögeszme alátámasztására.


Keress rá, hogy mi ez vagy kérdezz meg egy dokit.

Szia

2012. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/175 anonim ***** válasza:

Nem ad senki semmit a szádba. Pontosan idéztünk tőled, és te mégis letagadod, ha valami nyilvánvaló marhaságon kapunk. Ez nem helyes. Egy nagy filozófus mondta egyszer:


"Boldogok a feledékenyek, mert a hátrányból is előnyt kovácsolnak"


Mi lenne ha a hiteles, vagy annak vélt dokumentumok mellé, amit belinkeltél, linkelnél még párat. Mondjuk kettőt. Még két hasonló bizonyítékot. Ezt kérem már tőled napok óta, mégse reagálsz. Kérlek utoljára. Linkelj még be párat. Mert ez kevés, ráadásul nem hitelt érdemlő. Ha komolyan gondolod azt, hogy a telepátia létezik, akkor linkelsz még párat, és meggyőzöl minket. Mert így, ahogy most állunk, roppant kínos számodra a helyzet.


Üdv!

2012. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/175 A kérdező kommentje:

Hozzátok képest szellemi nagyságokon állni, nem nagy dicsőség, miveligen csakély ismeretetek van a világról ! Nem tudjátok mi is az a telepátia, már többszőr vissza is kérdeztetek, mert a fogalommal sem vagytok tisztában. Hiába bizonyították be, ti mivel nem tudjátok mi az, nem is tudnátok róla. Teljes fogalomzavarban vagytok. Egy bigott hasonlattal élve : Ha a telepátiának fogai lennének és jól S*ggbe harapna titeket, azt sem éreznétek meg.


Állandóan ugyanzokat az értetlen kérdéseket teszitek fel, mint a kisgyerekek, hiába válaszolom meg, nem jut el a tudatotokig, mint abbana filmben akinek 3 perces memóriája volt. 100 első randevú.


Hiába van bármekkora I.q-ja egynek közületek, ha nem ismeri a fizikát és a természettudományokat legalább legalapvetőbb középiskolai szinten, fogalomértelmezéssel és kísérlet kiértékeléssel együtt.


Jól leírtátok, hogy rögeszmések vagytok, bár ez már túlmutat azon.


Egy bizonyítékmár nem is elég ?:D Akkor mégis csak elismered tudatod alatt, hogy bebizonyították a telepátiát ?! Sok elnyomott emlék lehet ott, menj el orvoshoz vele, mert neked szükséged van rá!.


Nem csináltak más ilyen bizonyító erejű kísérletet, mivel elég volt ez és nem szeretnék ha a társadalom tudná széleskörben, ezt is leírtam.nem fogtátok fel, ezt sem.


Az hogy ti nem találkoztatok idegenekkel még nem jelenti azt hogy mások sem. Éppen ti szoktátok kérdezni, hogy ha roppant fejlettek az alienek, miért látunk mégis ufót ?

2012. ápr. 5. 17:18
 96/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"igen csakély ismeretetek van a világról!....Teljes fogalomzavarban vagytok."

Hát igen. Mi mindannyian. Veled ellentétben ugye, aki az egy szem felvilágosult ember vagy - ha nem is a világon, de itt a GYK-n biztosan! :-DD


"nem jut el a tudatotokig, mint abbana filmben akinek 3 perces memóriája volt. 100 első randevú."

Ugye "Az első 50 randi"-ra gondolsz? :-)

[link]

Csak hogy dekódoljam amit írsz...


"Hiába van bármekkora I.q-ja egynek közületek, ha nem ismeri a fizikát és a természettudományokat legalább legalapvetőbb középiskolai szinten, fogalomértelmezéssel és kísérlet kiértékeléssel együtt. "

Sajnálom, hogy nem ismerem a fizikát középiskolai szinten, de hát muszáj volt továbblépnem, mikor továbbtanultam. Jelenleg mérnök vagyok, a honvédség egyik fejlesztő intézetében dolgozom. Valóban nem mindent értek a világból, de azért igyekszem. Talán neked sem ártana.


"Jól leírtátok, hogy rögeszmések vagytok, bár ez már túlmutat azon. "

Igen, én legalábbis vállalom ezt a jelzőt. Rögeszmésen realista vagyok. Nem hiszek semmi másnak, csak annak, ami megismételhető, bizonyítható, alátámasztható. Ja, és semmilyen összeesküvés-elméletre nem vagyok vevő. :-DD


"Egy bizonyítékmár nem is elég ?:"

De. Egy BIZONYÍTÉK elég lenne...


"Nem csináltak más ilyen bizonyító erejű kísérletet, mivel elég volt ez és nem szeretnék ha a társadalom tudná széleskörben, ezt is leírtam.nem fogtátok fel, ezt sem. "

De, felfogtuk, hogy TE itt valami összeesküvés-elméletet gyanítasz. Én pedig határozottan állítom, hogy ha valami MEGISMÉTELHETŐ, BIZONYÍTHATÓ, azaz fizikai valóság, akkor azt NEM LEHET eltitkolni.


"Az hogy ti nem találkoztatok idegenekkel még nem jelenti azt hogy mások sem. "

Valóban. És régebben azok akik találkoztak idegenekkel, egy helyen is laktak. De tudod pár éve bezárták az OPNI-t.


Ha úgy döntesz, hogy kicsit körülnézel a fizika világában, ajánlom Dávid Gyula előadásait:

[link]

Sok mindent lehet tanulni belőle a minket körülvevő világról, a kozmoszról, a csillagközi utazásokról, és az intelligencia kifejlődéséről. (Meg arról is, hogy miért nincsenek közöttünk idegenek...)


Pedro

2012. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/175 A kérdező kommentje:

Pedro, folymatosan rombolod egyre lejebb süllyeszted a menza i.q-s emberről kialakított képet :D.


Sok tudatlan ember jár ide és szólt hozzá ehhez a kérdéshez, de ez nem a fórum minden embere, ugye hogy fogalomértelmezési gondjaid vannak ?! :D


Nem tudok és nem fogok az összes film címére emlékezni teljes egészében amit valaha láttam.


Már megint kevered a fogalmakat, attól még ismerhetetnéd a középiskolai fizikát hogy hadimérnök lettél egy olyan országban ahol a katona fogalma a víztisztító brigádokban merülki.


Picit korrigálnék : Rögeszmésen ostoba, és rögeszmésen ragaszkodsz a valótlan életfelfogásod alkotta irrális dolgokhoz.


Semmilyen összeesküvés elméletet nem írtam le, megint keveritek a hülyeséget. Ez egy NASA kísérlet volt, amit a Stanfordi egyetem kutatói végeztek, nem fogtad fel?!


Ajánlom figyelmedbe DGY előadásait,nekem megvoltak, mint minden fizikusnak, de már ezt is említettem, bár a te fejedben nem ragad meg semmi csak a rögeszméid.

2012. ápr. 5. 20:07
 98/175 A kérdező kommentje:
Most már jó lenne, ha nem kelemetlenkednétek itt és nem írnátok ide. Ki akarom emelni, hogy normális emberek is hozzászóljanak.
2012. ápr. 5. 20:08
 99/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Pedro, folymatosan rombolod egyre lejebb süllyeszted a menza i.q-s emberről kialakított képet :D."

Ahogy olvasom a hozzászólásokat, ezt nem én teszem, hanem TE. Legalább helyesen írni megtanulhattál volna, te IQ bajnok! :-D


"Sok tudatlan ember jár ide és szólt hozzá ehhez a kérdéshez, de ez nem a fórum minden embere, ugye hogy fogalomértelmezési gondjaid vannak ?! :D"

Ebben igazad van, nem az összes fórumozó látta ezt a kérdést. De azért elég sokan - nem tudom, nevezhetem-e ezt szignifikáns mintának?


"Nem tudok és nem fogok az összes film címére emlékezni teljes egészében amit valaha láttam."

OK, de legalább utánanézhettél volna... Csak 1 perc, a gugli azonnal kidobja... Így meg enyhén szólva is nemtörődöm ember benyomását kelted. (És persze én égetem az intelligens embereket...)


"Már megint kevered a fogalmakat, attól még ismerhetetnéd a középiskolai fizikát hogy hadimérnök lettél egy olyan országban ahol a katona fogalma a víztisztító brigádokban merülki."

Itt most eléggé tévedtél. Műszer- és irányítástechnikai mérnök vagyok, és közgazdász. Tudod a hadseregnél nem minden a lövöldözésben merül ki. :-D


"Picit korrigálnék : Rögeszmésen ostoba, és rögeszmésen ragaszkodsz a valótlan életfelfogásod alkotta irrális dolgokhoz."

Hát bizony eléggé irreális, amit a fizika tanít... Bezzeg a névtelen cikk az mennyivel kézzelfoghatóbb!


"Semmilyen összeesküvés elméletet nem írtam le, megint keveritek a hülyeséget. Ez egy NASA kísérlet volt, amit a Stanfordi egyetem kutatói végeztek, nem fogtad fel?!"

Ezt felfogtam.

Azt nem fogom fel, hogy egy (állítólag) intelligens ember hogyan hiheti azt, hogy egy (természetesen bizonyítható, megismételhető, tehát VALÓS) fizikai felfedezést el lehet hallgatni, sőt hallgattatni a tudományos világ elől... Nem érzed, hogy ez a sci-fi kategóriába tartozik?


"Ajánlom figyelmedbe DGY előadásait,nekem megvoltak, mint minden fizikusnak,"

Akkor miért nem hallgattad meg? :-D


"de már ezt is említettem,"

Ugyan hol? Mert csak most hivatkoztam rá. Szerintem álmodtad.


"bár a te fejedben nem ragad meg semmi csak a rögeszméid."

Meg te is elég maradandó nyomot hagytál benne... Te 160-as! :-DDD


Na jó, tényleg hagylak, látom amúgy teljesen reménytelen eset vagy. Emeld ki a kérdést, hátha lesz még aki hozzászól :-D

És remélem "értelmesnek" fogod találni!


Pedro

2012. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/175 anonim ***** válasza:

"egy olyan országban ahol a katona fogalma a víztisztító brigádokban merül ki."


Azzal sem vagy tisztában amiről írsz. Akkor hogy adhatnánk hitelt szavaidnak?


[link]


[link]


Ők is víztisztítósok? Hát ők nem. Tehát az ország katonai ereje nem a víztisztító brigádokban merül ki.


Legközelebb nézz utána annak, amiről írsz. Csak azért, mert ha marhaságot írsz, senki nem fog hinni neked. És nevetségesnek fog tartani mindenki.

2012. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!