Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
 171/175 anonim ***** válasza:
Bizony nem!
2012. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/175 anonim ***** válasza:
7%

Pedró valódi idióta vagy !


Valódi retardált vagy ! Nem vagy képes elemi mondatokat sem felfogni, akkor sem ha máshogyan magyrázzák el neked.


Énnemzaklatlak téged te szellemi fogyatékos, te akadékoskodsz a debil válaszaiddal a kérdéseim körűl, nem kell válaszolnod és én sem fogok a hülye szövegedre. Azt írtad valamikor hogy mutassak linket, az meg is volt, az is bevizsgált volt és 160 I.Q-pont volt az eredmény, bár a te linkeddel ellentétben valós értelmet tükrözött :LOL.


Kitörőltem vagy eltünt, de nem tartottam fontosnak, most véletlen kitőltöttem ezt a tesztet mert ráakadtam egy jós életrajzát kutatva a neten, aki az ezo tv-ben található és szintén magasabb értelmi képessége van, mint az általad állitólagosan említett eredménynek. Bár tudjuk, hogy neked még a 80-at sem éri el ez az érték, tudod az ogazán értelmes ember nem bújik ilyen tesztek mögé, amik köztudomásúan csak egy megközelítő értéket lőnek be, de azt is nagyon közelítően és ha már űberelték, nem alattomoskodik vissza.


Az a teszt mint említettem uniós, tehát még pontosabb mint a menza.


Már leírtam a kérdésemben linkekkel ellátva hogy a kutatási eredmények szerint van telepátia, ha nem fogtad fel azért van mert retardált vagy :D.


Az hogy ismerjük a föld belő szerkezetét, még nem jelenti azt hogy ne élhetnének föld alatti barlangrendszerekben más élőlények, mint amikkel a felszínen találkoztunk, ha ezt sem érted meg hülye vagy :D.


Röhögni a gyengeelmélyűek szoktak, Te az vagy. Én nevetni és szórakozni szoktam rajtad.


A telepátiáról nem írtak szakkönyvet mert nem akarják hogy az emberek spirituálisan nyitottak legyenek. Pl a fogkrémekbe és vízbe fluoridot tesznek, éppen azért hogy az agy tobozmirígyét elmeszesítsék és ezzel az ember ne érzékelje a spirituális világot.

2012. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/175 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te milyen anyagot tolsz?
2012. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/175 anonim ***** válasza:
88%
Klonazepam-ot tol.
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/175 anonim ***** válasza:
85%

Az általánosító "szkeptikus" szóval nem értek egyet, mivel nagyon sokan van amit elutasítanak, van, amit nem.

Én pl. az asztrológiát, kinezológiát, és még sok mindent átvágásnak tartok, de pl. a telepátiát, agykontrollt nem.

2012. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!