Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/175 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. másra nem is számítottam.


"Pierre Paul Sauvin amerikai tudós megtanított egy filodendront, hogy egy relé közbeiktatásával megálítson egy játékvonatot, mert az áramütés révén fájdalmat okozott . . . a gazdájának, vagyis kísérletet végzo Sauvinnak!"


Ez a mondat hitelteleníti az egész cikket. Ahhoz, hogy megtaníts valamit valakinek, ahhoz szükség van memóriára. Kár, hogy a növényeknek nincs.


Majd belinkelted a NASA hivatalos oldaláról Cyclops projektet, ami nem szól a telepátiáról, de még a földönkívüli életet sem bizonyítja. Nem is állít senki ilyet a kutatásban. Csak egy lehetőségről beszél, és a kutatás közbeni akadályokról.

2012. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

:-DDDDD


Ezt vedd véleménynek.


Pedro

2012. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/175 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk nem vettétek észre, biztosan nem, hogy minden állításomra amit kísérletekkel bizonyítottak be, NEM ÉSZÉRVEKET, hanem azt vágjátok rá, hogy ótvar hülyeség meg nem hiszem el, ha így van mi a túrónak írsz ide ? "


Mi a f4szomnak kérdezed akkor a szkeptikusokat?

Neked 160 fölötti IQ? Ne égesd magad szerintem...

2012. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/175 A kérdező kommentje:

A növénynem véleményem szerint van tudata, mivel minden élőlénynek van lelke és a tudat ehhez köthető. Ha meghala növény a lelke tovább él.


A növény belelát az emberek gondolataiba, látja a másik növénytársa érzésit, úgy hogy lezárt helyiségben van egymástól elválasztva.


Azért tettem fel a kérdést hogy értelmes beszélgetést kezdjek.

2012. márc. 31. 17:15
 65/175 anonim ***** válasza:
100%

"A növénynem véleményem szerint van tudata, mivel minden élőlénynek van lelke és a tudat ehhez köthető. Ha meghala növény a lelke tovább él.

A növény belelát az emberek gondolataiba, látja a másik növénytársa érzésit, úgy hogy lezárt helyiségben van egymástól elválasztva."


Ez véleményem szerint hit kérdése. Én nem hiszek, úgyhogy értelmetlen is volna vitába keverednem veled ezzel kapcsolatban. Ez a két mondat értelmezi a hozzáállásod a témához. Nem hinném, hogy innentől kezdve van értelme vitatkozni. A szkeptikus nem hisz, te pedig igen. Teológiai vitának meg nincs értelme, mert egyik fél sem fogja tudni bizonyítani a maga igazát. Nincs módszer, sem eszköz.


Igazam van Pedro?

2012. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/175 A kérdező kommentje:
Amirol azt írtam, hogy szerintem van tudata, az egy olyan dolog amit még megcáfolni, de bebizonyítani sem tudtak, ezért is írtam, azt hogy szerintem, ellenben te/ti a már bizonyított kutatási anyagról írtátok azt hogy nem hiszietek, Pedro is, szal vak vezet világtalant. Nem vagytok tisztában a tények fogalmával és a levonandó következtetések különbségével, Mormális érdemi vita helyett papírokat lobogtattot, hogy az bizonyítsa helyettek az az általatok igaznak vélt ostobaságokat. Így valóban nincsen értelme vitázni. Jó lenne ha elhúznátok az ezotéria fórumból és meghagynátok ezt a nyílt és tiszta szívu spirituális lelkeknek.
2012. ápr. 1. 16:44
 67/175 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is van nagyon sog igen értelmes ember, pl 404-nek jóval 200 feletti az I.Q-ja és ezt az idegenek mérték ki, természetesen tagja a menzának is. Még Dr. Both Előd akadémikus is ebben a fórumban kért tőle segítséget a kutatási témájához, nem viccelek.
2012. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/175 anonim ***** válasza:
100%

" Jó lenne ha elhúznátok az ezotéria fórumból és meghagynátok ezt a nyílt és tiszta szívu spirituális lelkeknek."


DE MOST ŐSZINTÉN AKKOR MIÉRT KÉRDEZED A SZKEPTIKUSOKAT TE IQHARCOS?

2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/175 A kérdező kommentje:
NORMÁLIS EMBEREK VÁLEMÉYNÉT KÉRDEZTEM, nem az ilyen ostoba féleszűét.
2012. ápr. 1. 20:51
 70/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A szkeptikusok véleményét kérdezted. Hát most megkaptad. Ne panaszkodj, hanem álljad!
2012. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!