Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/175 A kérdező kommentje:

Pedro, az i.q tesztekben nem hiszek ! Nagyon sok emberrel beszéltem, ismerem, akik elég magas eredményt értek el ezeken a teszteken és ugyan a saját szakmájukban kimagaslót értek el, azonban az élet egyéb területein nagyon visszafogott volt a gondolkozásuk, azonkívül nem is reális az i.q tesztek eredménye, mert nagyon sok mindentől függ amit nem az értelem befolyásól és emiatt nagyon sok kritika is érte. Nekem is legalább 160 az I.Q-m ugyanazon a skálán, mert már szinte csak az az elfogadott, felesleges volt felvetned, ennek ellenére sajnos a nagyon magas intelligenciámmal csupán kínlódást látok a világban. Az I.Q csupán arra volt jó nekem, hogy jobban megértsema világ dolgait, összefüggéseit, amit ugyanúgy láthat egy átlagos vagy annál rosszabb képességű ember is, mert azt hogy tudjuk hol szorít a cipő meglehet mondani cipészmesterség nélkül is. Továbbá arra hogy nagyon nehéz kollokviumokat tegyek le egyzseri anyagátvolvasás után, hogy egyszeri ránézésre rögzítsek és megértsek nagyon bonyolúlt differenciál egyenleteket. sajnos el kell mondjam neked, hogy az emberi értelem nem képes akkora intelligenciális potenciált képezni az életben amekkorát érdemes lenne összehasonlító vizsgálaton analizálni, továbbá valójában földönkívüli lényeknek van említésre méltó értelmi funkcióik.


Szerencsém volt több földönkívüli lénnyel találkozni és eszmét cserélni, több különböző fajból származóval és mind kivétel nélkül volumenekkel magasabb értelmiképességekről tetek tanubizonyságot. Most részletesebb mese nélkül. Mi emberek, te is és minden olvasó csupán a majmoktól származunk, némi Annunaki felnemesítéssel, de Isteneink nagyon vigyáztak arra hogy olyan gén vagy tudás bírtokába ne lehessünk, ami hatalmukat veszélyezteti. Nézz rá egy majomra, nem régen mi is azok voltunk, tompa agy, lassú mozgáskoordináció, nehézkes felfogás. Utána pedig nézz meg egy hüllőt, ugyanzoka dolgokban ugye milyen gyors és leleményes ? ugyanennyivel, ha nem ennyivel jobbak a hüllők magasan evolúcionált képviselőjük. A földönkívülieknél igenmagas értelmi képességekről beszélünk és sajnos eléggé lenézőek az emberi fajt illetően, ámbár magasra tartják a szexuális teljesítőképességünket és az érzelmi intelligenciánkat, amit én is nagyobbra tartok az I.Q-nál. Egyébként 160-as i.q-val magyarországon sokan rendelkeznek, de ennél jóval többel is, pl Szász Marci 195-tel, de nem sokkal többet ért mega világból, mint egy átlagos ember, nem lebecsülésként értem.


Most hogy sikeresen szétoffoltátok a témát, visszakanyarodok a kérdéshez. Nem én végeztem a kísérleteket, így énnem tudokneked mutatni semmi bizonyítékot, de hiteles természettudósok végezték el helyettem. Gondold el ember ! Elhiszed, hogy voltaka holdon ? Anélkül, hogy téged fellőnének oda ? Elhiszed hogy vannak atomok ? Nem láttál még egyet sem, igaz ? Vannak sejtek ? Azt sem láttad ? Beengednek téged a CERN-be hogy lássál igazi ködkamralenyomatot vagy magfotoemulziót hogy elhidd hogy vannak részecskék ? Ugye amiket összeírkálnak ezek a tudósfélék a könyveikben az mind nem igaz, vagy csak szelektálsz ? Gondold végig ezt.

A pszichológus pedig nem képes megállapítani, hogy milyen életkorú és képességű személy ír itt, mert amit tanítanak nekik az már akkor nem úgy van. ismerek sok pszichológust, na hát azok valóban átlag alatti értelmi képességűek.

2012. ápr. 3. 15:19
 82/175 anonim ***** válasza:
100%
KáOff!
2012. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/175 anonim ***** válasza:
100%

Ez már fáj...

Te egy atom hülye ember vagy =)

2012. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/175 anonim ***** válasza:
100%

,,Szerencsém volt több földönkívüli lénnyel találkozni és eszmét cserélni, több különböző fajból származóval és mind kivétel nélkül volumenekkel magasabb értelmiképességekről tetek tanubizonyságot."

Így már Ok a sok szövegelésed....... Valószínűleg pszichiáterre, pszichológusra is szükséged van. Mellesleg az ,,úgy érzem,hogy legalább 160 az IQ-m " is eléggé fura mondat:-)))))) Csá

2012. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/175 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ha valaki tudja, mert megtapasztalta, vagy tapasztalja folyamatosan, hogy létezik a telepátia mint olyan, az miért érzi olyan rettentő fontosnak, hogy folyamatosan bizonygassa?


Minek bizonygatni azt, ami nyilvánvaló, amiről meg vagyok győződve?

Minek kell arról pozitív visszajelzés, ami számomra nyilvánvaló?

Nem elég, ha én tudom?

Mit foglalkozom azzal, hogy más mit gondol erről - másnak talán nem jár ki a gondolat szabadságának elve? Vagy a kételkedés joga? Miért kell folyton presszionálni..?


Ha valaki megválaszolná ezt nekem, megköszönném... / és egyben ez a válaszom is a kérdező felvetésére is.

2012. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Nekem is legalább 160 az I.Q-m ugyanazon a skálán, mert már szinte csak az az elfogadott, felesleges volt felvetned,"


Hát persze! :-)

Ha nem írom le, hogy a Wechsler-skála az elfogadott, nem is tudsz róla...


De hát persze, ahogy gondolod, legyen neked igazad. És örülök, hogy társaloghattam Magyarország (valószínűleg) legmagasabb intelligenciájú emberével... :-DDD


--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Azért ez hitelesebb lenne, ha például tagja lennél a Mensának, vagy egyéb módon alá tudnád támasztani az állításodat... MERT EZ MÉG NEM TÖRTÉNT MEG. Eddig csak azt fejtegetted, hogy bár TE baromi értelmes vagy ám, de téged egyáltalán nem érdekel a dolog. (Csak tudnám, hogy akkor miért bizonygatod ilyen görcsösen?)


Na mindegy, ez legyen a te saját gondod. Azt hiszem, már eddig is kár volt reagálnom az irományaidra, hiszen (az intelligens emberekkel ellentétben) észérvekkel, logikai levezetésekkel tökéletesen meggyőzhetetlen vagy.

(De persze mérhetetlenül intelligens......)


Úgyhogy a továbbiakban én nem is kapaszkodom, hogy felérjek szellemi nagyságodhoz. :-)


Pedro

2012. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/175 anonim ***** válasza:
14%
Nem igaz, hogy a földönkvüliek értelmesebbek nálunk, mert Bush meg a királyi család, akik köztudomásúan Reptoidek tök hülyék, még a nukleáris fegyvert sem tudja kimondani, azondja nukuláris fegyver, meg szilikon völgy :D Szakadok!.
2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/175 A kérdező kommentje:

# 84/87 Én nem írtam le sosem,hogy úgy érzem annyi az I.Q, mert megmérték hogy annyi, a saját hülyeségedet ne add ismét a számba. Szánalmasak vagytok.


# 85/87

Sokat trollkodtak ide a szkpetikusoknak nevezett értetlen, ostoba banda és idéjét éreztem bemutatni nekik, hogy inkább ők tanulatlanok.


# 87/87

A Reptidek valóban segghülyék, de jó a technikájuk mert az Annunakiktól kapták.


Pedro. Megint jössz a számba adod a hülyeségedettel ! Soha nem mondtam, és nem írtam hogy az ilyen meg olyan skálán lett mérve és nem tudom mi az, teljesen nyílvánvaló skálát használnak már egy ideje.


Meg volt eről a dokumentum, de mivel k*rvára hidegen hagyott már valszeg kiselejteztem, akikkel érintkezek azoknál ez magától értetődik, érezni az emberen.


Kár volt ostoba és értetlen hülyeségekkel valamint a nem hiszem szöveggel ide írkálnod valóban ! Mivel normális gondolkodású, ép elméjű embereket kérdeztem meg, nálam a szkeptikusok ugyanis nyitott és normális emberek, akik legalább alapszinten tudnak szöveget értelmezni és kutatási eredményekből levonni konklúziót, te nem ilyen vagy még nagyon sokat kellene fejlődnöd, de ezt kérlek ne ezen az oldalon tedd meg. Kímálj meg minket magadtól kérünk és minden ide írót is.


Tudom iróniának szántad, de a szellemi nagyságomtól olyan messze vagy mint makó jeruzsálemtől.

2012. ápr. 3. 22:15
 89/175 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Őszintén hiszem, hogy van telepátia. Azt is, hogy léteznek földönkívüliek. DE, mondom DE:


a dokumentum, amit belinkeltél nem győz meg hitelességéről, és azt még mindig nem bizonyítottad, hogy itt vannak földünkön a földönkívüliek.

Ezekre viszont szükségem volna. Mert ha nem kapom meg őket a Te szavahihetőséged nem ér semmit. Nem ér egy árva garast sem. Elméletnek remek az, ami írtál, még el is gondolkozok rajta szívesen, de értelmes bizonyíték hiányában ez nem ér egy árva garast sem. Érted már?


Azt kér-dez-tem, ér-ted-már?


VÁ-LA-SZOLJ!

2012. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát még mindig nem írtál semmi konkrétumot, pedig már többen, több oldalon keresztül kérték tőled. (És még te mondod, hogy én nem tudok szöveget értelmezni?)


"még nagyon sokat kellene fejlődnöd,"

Igen, én ezt érzem is. Te viszont már tökéletes vagy. :-DD


"de a szellemi nagyságomtól olyan messze vagy mint makó jeruzsálemtől."

(Bevallom őszintén, ezzel most megnyugtattál.)


Pedro

2012. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!