Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/175 A kérdező kommentje:

Igazán szórakoztató, ami az értetlen szkeptikusok egymást űberelik az ostobaságokban.



"Van ismerősöm, aki hisz a telepátiában, telekinézisben, de

van olyan iskolázott, hogy a hite hit maradjon, és ne próbálja a netről leszedett fa..ságokat készpénznek venni. "


Ezt a NASA végezte el, a Stanfordi egyetem kutatói bizonyították be a telepátiát ! Úgy látszik te nem vagy iskolázott annyira hogy betűket olvass el, de ezzel nem engem kéne fárasztani :D


Az, hogy nem vagy képes összetett mondatokat értelmezni, azt jelenti hogy értelmileg fejletlen vagy, bár ez eddig is kiderűlt.


A földönkívüliek nyílván mivel magasan fejlettek, már tudniuk kell a telepátia létéről, hiszen mi is tudunk, még ha fennt hallgatnak róla is, ennek ellenére használták a titkos szolgálatok világszerte. Ismerniük kell azoknak az idegeneknek akik ide utaznak és a történelmi feljegyzések szerint már az ókórban is ismerték és használták az ide látogató Annunakik !


A természettudomány nem negligálja az idegenek itt létét. Sőt ha sokat tudnátok, de legalább annyit mint amennyi a kisújjamban van, már elhinnétek hogy lehetséges ide jönni igen nagy távolságokból is.


Értelmes élet lehetett a marson és volt is, ezt bizonyítják a marsi építmények a városok, piramisok és az arcok is. Percival Lowell is.


Kimutatták hogy mesterséges eredetűek a városok a piramisok és az arc, amik amarsonvannak, ezek a kutatási eredmények voltak.


Az azonnali távólbahatást nem időben visszafelé haladó hullámokból számoljuk, amire gondolhatsz az egy alternatív fikció. Az EPR paradoxon az azonnali távólbahatás.


Nem tudjuk hogy az EPR hatás milyen viszonyban áll a telepátiával, honnan is tudnánk ? Hiszen nem ismerjük a magyarázatát egyiknek sem. Amit az egyik kedves spirituális fórumtársam leírt, miyzerint ikreknél mutattak ki telepatikus kapcsolatot, az nagyon hasonlít az EPR-re, ha utánaolvastok és nem itt értetlenkedtek észrevehetitek, bár nem kell elfogadni azt sem mert tudósok vizsgálták meg mint a növényi telepátiát is és azt sem hiszitek el.


"Én biztos, hogy nem írtam semmi ilyet. Sok olyan hatást ismerünk (mégpedig nagyon pontosan) amelyeknek a terjedéséhez nem kell közeg. De ettől még ugye nem kell telepátiának neveznünk mondjuk a mágnesességet? :-D "


Ő, tévedsz. Egyik szkeptikus barátod írta le és ezt cáfoltam meg, nem rád írtam. Egyébként a mágnesesség példa necces :S Még nem tudjuk, hogy kell-e közvetítő közeg.


Amit letőlthettek a netről, amit belinkeltem az nem névtelen cikk, megvan a szerzője is. Remélem nem csak játszátok a hülyegyereket. Ennyire ostobaság halmazt régen olvastam és igen fárasztó volt.

2012. márc. 30. 01:17
 42/175 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

"Kíváncsi vagyok mikor adja fel a kérdező. Mikor ismeri be, hogy ezt Ő se gondolta komolyan."


Nem fogja. :-D


Nem tartom valószínűnek, hogy tényleg ennyire hülye lenne, szerintem csak játssza az eszét...

Mert ha valóban komolyan gondolja amit ír, akkor nagyon beteg az agya szegénynek, és rövidesen az OPNI-ban kötne ki, ha nem számolták volna fel.

De mondom, szerintem csak szórakozik.

Bár megesküdni nem mernék rá, tényleg léteznek ilyen emberek, akik ennyire elvakultan hisznek a monomániáikban.


Végülis amíg kárt nem okoznak vele, hadd tegyék. :-)


Pedro

2012. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/175 anonim ***** válasza:
78%

Igazad van Pedro. Kárt nem tesznek, csak olyan nehéz elviselni, hogy valaki ilyen bután élje le rövid életét, ahelyett, hogy egészségesen, ép elmével is megtehetné.

Ha tényleg szórakozik, akkor meg a nénikéjével tegye. Egyáltalán nem vicces. még arra is képes voltam, hogy végigolvassam tök feleslegesen, amit belinkelt.


Egy dolgot azért még belinkelek a kedves kérdezőnek:


Amerika vezető tudósai, köztük a Harvard Egyetemen, fizikából doktorált John Hagelin a kvantumfizikáról, és legújabb kutatásairól beszélgetnek. Ők találtak magyarázatot az általad telepatikusnak vélt jelenségekre, és ez a magyarázat nem a telepátia. Nem a telepátiával magyarázták. A magyarázatnak még csak köze sincs hozzá. És ők tudósok. Doktorált fizikusok. Ott a nevük a film végén bemutatkoznak, utánuk lehet járni. Nézd végig, valahol a film közepe fele megleled a magyarázatot.


http://www.youtube.com/watch?v=G58JhP_bxrM

2012. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/175 A kérdező kommentje:

Pedro ahelyett hogy itt játszanád az eszed és felvágnál arra ami neked sosem lesz, diplomád, olvashatnál inkább elemi logikát ha már természettudományos könyveket nem is fogsz kezedbe venni. Nektek elvakultaknak ténleg baj van a fejetekben, ha egy kutatási eredményt nem tudtok értékelni és csak az ostobaságaitokat hajtogatjátok, ez annyira szánalmas.


Igaza volt egy olvasónak "Tudod egyes embereknek bármit lehet bizonyítani akkor sem fognák fel hogy mi az ábra"


Sajnos így van.

2012. márc. 30. 12:28
 45/175 A kérdező kommentje:

Mellesleg amit linkeltél egy ismeretterjesztő video és nem egy tudományos kutatsái munka, tehát semmilyen tudományos relevanciával nem bír.


Egyébként ettől függetlenül bírom, amikor olyan nyílvánvaló marhaságokról vitatkoznak mint pl párhuzamos univerzumok, sokvilág elmélet, van-e alteregónk, ami nyílvánvaló képtelenség, az olyan fontos horderejű dolgot mint a telepátia pedig egyszerűen elvetik, annak ellenére hogy már bizonyítást nyert.

2012. márc. 30. 12:31
 46/175 anonim ***** válasza:
78%
És a videót megnézted, amit belinkeltem? Az természettudomány. Kvantumfizika. Nem úgy mint az ufológia. Ha annyira behatóan tanulmányoztad a természettudományt, nézd meg azt a ku.va videót a legújabb fizikai kutatások eredményeiről, hátha rájössz milyen sötét vagy.
2012. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/175 anonim ***** válasza:
78%

Oké. Itt fejeztem be. Nem foglalkozok a témával tovább. Egy ostoba, szánalmas, együgyű, barom vagy. A kvantumfizika az nem bír relevanciával, de a telepátia igen. Gratulálok?!

Elértél egy szintet! Alacsonyat, de azért mégiscsak egy szintet.

2012. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/175 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

"Pedro ahelyett hogy itt játszanád az eszed és felvágnál arra ami neked sosem lesz, diplomád, olvashatnál inkább elemi logikát ha már természettudományos könyveket nem is fogsz kezedbe venni."


:-DDDD


OK, legyen neked igazad. :-)


Pedro

2012. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/175 A kérdező kommentje:
Annyira ostoba és egysíkúak valamint elvakultak vagytok, hogy alapvetően értelmezni sem tudtok semmit sem. Nem tudjátok azt sem hogy mit jelent az ismeretterjesztő mint műfaj ! Amit linkeltetek az az, nemhordoz semmilyen tudományos erejú információt, ellenben amit linkeltem a Stanfordi egyetem kutatási anyagát, amiben a NASA bebizonyította hiteles reprodukálható mérésekkel, hogy a telepátia kimutatható az igen ! Ti még ezen a szinten sem vagytok :D De osztani az észt az megy.
2012. márc. 30. 13:11
 50/175 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, felesleges foglalkozni az ilyen bárgyú emberekkel mint ez a pedro meg a haverja, ezek nem szkeptikusok, mert nekik van eszük és nem védik a védhetetlent. Régóta olvasom pedro irogatásait itt, csak egy kötekedő alak aki élvezi ha mások spirituális élményeibe, világnézetébe beletapos, neki ilyen soha nem volt és gyerekszobája sem. Még az ellenségem szomszédjának sem ajánlanám. Ezt a növények telepátiája című cikket olvastam én is régen és valóban bebizonyítja annak a létezését, bár nekem már feledésbemerült, de jó emlékezni rá.
2012. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!