Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/175 anonim ***** válasza:
100%

"23-as, Én nem mondtam, hogy nincsen tudatuk a növényeknek, ne ad a számba a hülyeségeidet. Éppen azt mondtam hogy van nekik."

A cikk állítja hogy nincsen tudatuk.

Netán else olvastad rendesen, azért írsz ekkora baromságokat?



"Nem ! Az a tény, hogy kommunikálnak, hiszen itt a NASA által végzett kísérlet is ezt bizonyította."


Az neked kommunikálás hogy egyszerre mutatnak valamilyen jelet?


Na jó, most szedegethetném össze az írásaidból a baromságokat, de annyi időm nincsen hogy mind összegyűjtsem.

A hülyeséged már fáj...


Szerinted mindenki hülye, barom és logikátlan, csak te vagy az egyetemi tanár?

Naiv emberke vagy te..

2012. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/175 A kérdező kommentje:

Pedro, hát itt most jól összekutyultad az ostobaságaidat.


A természetfeletti jelenségek túlmutatnak a fizikai határokon, attól még ha lesz rá tudományos magyarázat ami fizikai akkor majd fizikaivá válik, ilyen volt a villám.


a telepátia egyelőre az emberi tudományszámára természetfeletti jelenség, bár a földönkívüliek használják nap mint nap. Nem kell hozzá közvetítő közeg és azonnal hat, van ilyen is a fizikában, de az nem a telepátia.


A80-as években amikor felkapta a magyar média akkor lehetett olvasni a Titkok könyvében pl erről, nem bizonyítéknak írtam, hanem azért mert írta valamelyik szűklátókörű barátod, hogy lám miért nem cikkeztek róla és a média miért nem közőlte. Hát megvolt anno ez is.


"Gratulálok! Ezek szerint TE hozzájutsz az ennyire titkos dokumentumokhoz is! Húúúúú, micsoda nagy fejes lehetsz!

Vagy esetleg a CIA különleges ügyosztályán dolgozik valamelyik rokonod? :-D "


Nem kell, csupán annyi az egész, hogy titkosították az eredményeket illetve nem hazudták később azt hogy nem igaz. Egyszerűen kutatási eredményeket közőltek cenzúra nélkül, ma már ilyen a SETI-ben nincsen és a NASA-nál sem !


Megállpították, hogy a mars arc az mesterséges eredetű és a marsi piramisok is, aztán mire a nyílvánosság figyelme erre fórdúlt gyorsan rendeltek olyan kutatásokat ami az ellenkezőjéről győz meg. Nibirút is felfedezték, aztán letagadták. Sok ilyen volt már a történelemben.


Most visszatérve a cikkre a telepátiáról, lényegében bebizonyosodott, hogy LÉTEZŐ JELENSÉG ! Üdítő kivétel vagyok, olyan aki nem vet el semmit, ha nem tartozik azok közé amiben nem hisz. hA BEBIZONYÍTJÁK A TELEPÁTIÁT, AKKOR ELHISZEM, DE TE MÉG AKKOR SEM !!

2012. márc. 29. 14:47
 33/175 anonim ***** válasza:
Túl hosszan taglalod,hogy egy nem létező, legalábbis semmiféle bizonyító erővel nem bíró csupán hiteltelen sajtótermékekből megismerhető, állítólagos kutatás bizonyít valamit. Nincs értelme, mert nem létezik telepátia. Ez a sok szöveg amit elengedtél csak a nagyon ,,zavart" magyarázkodás, belemagyarázás és csodavárás kategóriába sorolható....Negyven éve ettől még fantasztikusabb ,,szenzációs tudományos eredményekről", is írogattak:-))))))Ne égesd már magad kérlek..........Ha valóban egyetemet végeztél akkor meg az egyetemet pláne....(Persze ha nem valami szabadegyetemet vagy ilyen paraizét, mert az nem számít egyetemnek.-))))))
2012. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"bár a földönkívüliek használják nap mint nap."

És ezt honnan veszed? A földönkívüliek mondták???

Ajajajajjjajjjajjjjjaaajjjjjjajjjjjjajjjjjjajjjjjj!

Orvos látott már?


"van ilyen is a fizikában, de az nem a telepátia. "

Igen, tudjuk. Valóban NEM telepátia.


"titkosították az eredményeket"

Aha... Értem. Hogy te milyen jól értesült vagy! :-D

Szerinte mi értelme lenne titkosítani olyan eredményeket, amelyek már megjelentek valamilyen tudományos fórumon?

Ha az egyik országban titkosítják, a másikban azonnal ráveti magát néhány tudós...

Persze egészen más dolog, ha a világ ÖSSZES tudósát meggyőzték róla, hogy ezeket az eredményeket titkolják el, és ne foglalkozzanak a témával. Csak ez eléggé elképzelhetetlen.


"gyorsan rendeltek olyan kutatásokat "

Hát persze! Hogy ez nem jutott eszembe! Megrendelik a kutatásokat, persze végeredménnyel együtt.


"Nibirút is felfedezték, aztán letagadták."

Igen, azt is tagadják, hogy már a Mars pályáján belül van. (Mert ott kell lennie, ha 2012 decemberében valamit akar tőlünk...

Érdekes, hogy még az amatőr csillagászok tízezrei sem találják. De hát biztosan azokat is lefizették... :-D


"Üdítő kivétel vagyok"

Igen, tényleg az vagy. :-)

Mostmár én is megkérdezem, mondd, milyen diplomád is van neked? Mert hogy nem természettudományos, arra a nyakamat teszem.


Pedro

2012. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/175 A kérdező kommentje:

Az első elfogult kutatási eredmények is a teljesen reális valóságot tükrözték, mely szerint a marson volt valaha élet és ennek következménye az arc és a piramisok, ezt a kezdeti kutatási eredmények is bizonyították. Ám mihelyt felkeltette a közérdemű figyelmét a téma és le kellett tagadni az idegenek jelenlétét a földön,, homlokegyeneset más eredményeket produkáltak a megrendelések eredményeként.


Léátezik a fizikában is távólbahatás azonnali, ami nem tudjuk hogy a telepátiával milyen viszonyban van, de annak a létét erősíti meg. Nem igaz amit írtatok, hogy kell közvetítő közeg ez csak kifgás :S


Nem mondtam hogy a Nibirú a mars pályáján belül van, hanem hogy felfedezték. A NASA fedezte fel Nibirút, amit később szintén letagadtak.


Ha ismernéd az ufólógiát tudnád, hogy idegen lényeknél természetes mindennapi jelenség az ESP, csak nekünk elérhetetlen.


Természettudományos diplomám van és nagyon behatóan értem az egész természettudományt a legösszetettebb jelenségekig.


A kísérletsorozat egyértelműen bizonyítja a telepátia meglétét a növényeknél ! A NASA végezte el és a Stanfordi elit egyetem kutatói bizonyították be, ennek ellenére a szkeptikusok nem ismerik el nyíltan, bár nem is tagadják a létezését.


Lényegében a dolog hogy a növények képesek erre az embereknek is felhatalmazást ad hogy használják és nem kell elutasítónak lenni a Telepátiával mivel bizonyítást nyert.

2012. márc. 29. 21:39
 36/175 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm, aki hisz a telepátiában, telekinézisben, de

van olyan iskolázott, hogy a hite hit maradjon, és ne próbálja a netről leszedett fa..ságokat készpénznek venni.

És nem próbál meg marhaságokkal megetetni, mert tudja, hogy a dolog hit kérdése.


"Ha ismernéd az ufólógiát tudnád, hogy idegen lényeknél természetes mindennapi jelenség az ESP, csak nekünk elérhetetlen."


Az ufológiát is az egyetemen tanultad? Egyáltalán tudod mi az az ufo? Csak mert beazonosítatlan repülő tárgy órán miért tanítanak az idegen lények ESP használatáról? hehh


"Természettudományos diplomám van és nagyon behatóan értem az egész természettudományt a legösszetettebb jelenségekig."


Szakadok. Az egész természettudományt? Az összes természettudományi diplomád megvan legalább?


"A kísérletsorozat egyértelműen bizonyítja a telepátia meglétét a növényeknél ! A NASA végezte el és a Stanfordi elit egyetem kutatói bizonyították be, ennek ellenére a szkeptikusok nem ismerik el nyíltan, bár nem is tagadják a létezését."


Ezt már egyszerpárszor mondtad, és akkor se hittük el. Próbáld meg újra, hátha bejön.


"Lényegében a dolog hogy a növények képesek erre az embereknek is felhatalmazást ad hogy használják és nem kell elutasítónak lenni a Telepátiával mivel bizonyítást nyert."


Ez a mondat egyáltalán, hogy pattant ki a fejedből? Nyelvtanilag helytelen, és itt nem vesszők és ékezetekre gondolok. Meg hogy kihagytál betűt. Ez a mondat azt mutatja, hogy vagy nagyon fiatal vagy (általános iskola), vagy idősebb, de akkor nagyon iskolázatlan. Se érettségi, de még egy nyamvadt szakközép se.

Szóval az utolsó tippem az az általános iskola. De legyen bárhogy is, buta vagy mint a föld.



Ja, és Pedro, csak így tovább, mert nagyon bírom a hozzászólásaid. Nagyon szellemesek.

2012. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/175 anonim ***** válasza:
100%
Pedro nekem is tetszik:-) A kérdezőnek szerintem valami ezoterikus szabadegyetemen szerzett kamu papírja van amit diplomaként adtak el neki.....Szegény.....Erről enyit....Értelmes ember nem képes ennyi idióta érvnek nevezett zavarosságot felsorakoztatni és ismételgetni mintha tény lenne:-))) A másik változat ha szegény ember az államvizsga után zavarosodott meg.....elképzelhető, de akkor is sajnálatra méltó.......Olyan érzésem van,hogy kedves kérdező:Te még nem is vagy annyi idős, hogy megközelíthess valamilyen egyetemet.......
2012. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/175 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy idegen lényeknél? Azt sem bizonyították még soha , hogy léteznek ilyenek:-)))) A valószínűsége,hogy léteznek magas, tulajdonképpen el is lehet fogadni érvként a statisztikai valószínűségüket, de az nem jelenti, hogy eljutnak valaha a Földre.....Az pedig pláne nagy fantáziaszülemény, hogy közük lenne az ezoterikus zavarosfejűekhez......Ha vannak is idegen biológiai lények, az tudomány körébe tartozik, semmi köze a telepátiához, a szellemekhez meg ilyen szédült vágyálmokhoz.....
2012. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Ha ismernéd az ufólógiát tudnád, hogy idegen lényeknél természetes mindennapi jelenség az ESP, csak nekünk elérhetetlen."


"Természettudományos diplomám van és nagyon behatóan értem az egész természettudományt a legösszetettebb jelenségekig."


Két idézet TŐLED.

Az, hogy az első mondatot leírtad, tökéletesen hiteltelenné teszi a másodikat.

Nincs neked semmilyen diplomád - de FŐLEG NEM természettudományos.

Aki ugyanis sikeresen diplomát szerzett valamilyen reál tárgyból, az jószerével biztosan tudja, hogy idegen lények nemigen látogatnak a Földre... Bár náluk mindennapos az ESP. Talán ezért is nem jönnek - ugyan minek? Megy az távolról is, ide sem kell jönniük miatta. Te ezt még nem is tudtad?


"a marson volt valaha élet"

Igaz. Feltételezések szerint a talajban található kötött vízzel együtt talán még most is van.


"és ennek következménye az arc és a piramisok,"

Ez viszont nem igaz. ÉRTELMES élet soha nem volt a Marson.


"ezt a kezdeti kutatási eredmények is bizonyították."

Ohhh... Ezek szerint lemaradtam valamiről... Kiástak egy marslakó csontvázat? Vagy pattintott vörös kőszerszámokat találtak a Marson? Vagy a hátrahagyott marsi robot rádióüzenetet küldött? Mesélj már, MILYEN KUTATÁSOK???


"Ám mihelyt felkeltette a közérdemű figyelmét a téma és le kellett tagadni az idegenek jelenlétét a földön,"

Értem, tehát megint ott tartunk, hogy bemagyarázták a világ ÖSSZES tudósának, hogy rá se nézzenek a Marsra, mert még észreveszik a marslakókat...

NEM VESZED ÉSZRE, HOGY MEKKORA KÉPTELENSÉGET ÍRSZ?

Nem beszélve arról, hogy ha esetleg, talán, mégiscsak valami idegenek járnának itt, azoknak GARANTÁLTAN semmi közük nem lehetne a Marshoz - annak a történetét, a bolygó fejlődését és sorsát sokkal pontosabban ismerjük, minthogy ilyesmi egyáltalán felvetődhessen.


"Léátezik a fizikában is távólbahatás azonnali,"

Igen, létezik. Időben visszafelé ható hullámokkal szoktuk leírni őket. Számolni tudunk velük, törvényszerűségeket levonni, és ennek megfelelően következtetni belőlük.


"ami nem tudjuk hogy a telepátiával milyen viszonyban van,"

De tudjuk. Semmilyenben.


"de annak a létét erősíti meg."

Aminek nincs köze hozzá, az nem erősíti meg (bár nem is cáfolja).


"Nem igaz amit írtatok, hogy kell közvetítő közeg ez csak kifgás"

Én biztos, hogy nem írtam semmi ilyet. Sok olyan hatást ismerünk (mégpedig nagyon pontosan) amelyeknek a terjedéséhez nem kell közeg. De ettől még ugye nem kell telepátiának neveznünk mondjuk a mágnesességet? :-D


"A NASA fedezte fel Nibirút, amit később szintén letagadtak."

Maradjunk abban, hogy később helyesbítettek. A Plútó mozgásában mért deviancia miatt feltételezték egy bolygó ottlétét, de később bizonyították, hogy a deviancia egyszerű mérési hiba volt. Tudod a Plútót még nincs 80 éve hogy felfedezték, és ennyi idő alatt pályájának az egyharmadát tette csak meg. (keringési ideje 248 év!)


"és nagyon behatóan értem az egész természettudományt a legösszetettebb jelenségekig."

Ó bocsáss meg Napkeleti Bölcs, hogy eddig kételkedtem a szavaidban! Ha ezt tudtam volna, azonnal a lábaid elé borulok, és epekedve várom szent szavaidat!

Én a Földnek apró kis pora hogy is rendelkezhetnék ekkora tudással?


"Természettudományos diplomám van "

NEM HISZEM EL.


"Stanfordi elit egyetem "

Az előbb még Stenfordnak írtad.. Mi történt? Megláttad, hogy nem úgy kell?

Na akkor még egy kis adalék: NEM "Stanfordi", csak egyszerűen Stanford.

[link]


"a dolog hogy a növények képesek erre az embereknek is felhatalmazást ad"

Nem kérünk felhatalmazást a növényektől. Azt használjuk, amink van.


"és nem kell elutasítónak lenni a Telepátiával mivel bizonyítást nyert."

HOL?????????

Már többedszer kérdezem én is, de ahogy itt olvasgattam mások is, hogy HOL A BIZONYÍTÉK??? Egy névtelen cikket nem tekintek annak.


De tudod mit? Ne is bizonyítsd. Komolytalan vagy. Nekem meg van ennél jobb dolgom is...


Pedro

2012. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/175 anonim ***** válasza:

Pedro megint tarolt. Ez a legjobb az egészben. Ezért érdemes olvasni.

Kíváncsi vagyok mikor adja fel a kérdező. Mikor ismeri be, hogy ezt Ő se gondolta komolyan.

2012. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!