Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
 51/98 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy papot hogy nézzen ott körül, ő majd megmondja h van e ott vmi, egyébként meg ha démonokat idéz akkor megszívja mert azok kicsinálják testileg-lelkileg, neked nem hiszem h félned kellene emiatt:D
2011. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
51%
ha a szomszédod inkább hagyad ha nem bírod ha elcsesz valamit akkor ugyis game over neki szentelt vizzel sokramész ha aztse tudod mien démon.
2011. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:
Ha nyelvtantanár démon akkor szólok neked utolsó :)
2011. jún. 26. 12:44
 54/98 anonim ***** válasza:
49%
tudod mit ba.zd meg a jó édes nénikéd meny át öntsd rá amit akarsz. sietem leírni mer lépnem kelet te meg egyből itt ugatsz.belekötni kur.vára beletudtok mindenbe.
2011. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
normális választ adok erre.. jól van...f*nak kel idegelni..
2011. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 mimano ***** válasza:
Hm, ide tényleg nagyon kéne egy nyelvtanos démon!
2011. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:
Ugye minimanó! :D
2011. jún. 26. 15:27
 58/98 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi retardáltat egy helyen nem láttam.
2011. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
91%

1.Menny föl erre a lapra: [link]

2.Innen rendelj egy airsowt fegyvert.

3.Szupergyors rendeléssel!

4.És sok lőszert.

5.Lődd amég elnem fogy a golyód.

6.Ha elfoggyott dobált őket szilikonnal.

7.És ordibáld ezt:ÉN VAGYOK A SZUPEROOB

2011. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
55%

úristen azok az értelmes emberek....-.-"" miért nem lehet megtanulni írni?!!!! pff


egyébként ha kihívod a rendőröket csak kiröhögnek.Ne foglalkozz velük hogy mit csinálnak.Esetleg a saját házatokat szenteltesd fel.És hordj rózsafüzért:)

2011. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!