Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
 11/98 anonim ***** válasza:
83%
De,egyébként honnan veszed,hogy pont démonokat idéz?Nem lehet hogy volt valami a tv-jében és azt hallotad?Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni..(és bocs,ha nem tetszik amit mondtam..várom a lepontozást^^")
2011. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 A kérdező kommentje:
Hát mert például nincs tv-jük. Elég parasztosan élnek, földdel meg minden..
2011. jún. 16. 23:09
 13/98 anonim ***** válasza:
47%
Démonok nem léteznek és a szenteltvíz csak sima víz, olyan, mint a csapvíz.
2011. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 BlackSword ***** válasza:
84%
Először is fognék egy jó nagy tál pattit meg egy üveg sört és végignézném ahogy a szomszéd hülyét csinál magából...
2011. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan mar.Nem lehet,hogy csak piros izzojuk van mert kevesebb wattos mint egy atlag izzo.Es nem lehet,hogy egyszeruen ilyen a nevetese(van egy baratom olyan a nevetese,hogy ha nem ismered kiraz tole a hideg.Te elhiszed amit mondasz?Mit gondolsz,mihez kezdene a zsaru egy demonnal?Es mit mondanal nekik,lattam vmi piros fenyt meg demoni kacajt?Szerintem menj at vmi uruggyel ha megegyszer latod a sajat nyugalmad erdekeben.
2011. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
58%

Én már nem tudom...idejár egy nagy rakás bölcsödés röhögni hát ez kész...egyébként nekem volt egy sátánista ismerősöm meg akart átkozni én meg mondtam neki itt van néz csak taktikai harci telefon Isten áldásával majd fejen k*rtam vele h ne legyen hülye...Azóta le érettségizett és meg változott van egy gyönyörű barátnője szal ez van...

AKI MEG EGYÉBKÉN IS ILYEN MARHASÁGOKAT CSINÁL AZ MEGÉRDEMLI H BERÁNTSÁK AZ ÁGY ALÁ...nem normális.

2011. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
89%
Ha valóban démonokat idéz, akkor csak magadad nyírod ki ha nyakon öntöd egy vödörrel. Sokat segítene ha legközelebb videóra vennéd az eseményt hogy jobban szemügyre tudjuk venni.
2011. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
80%

Azon a Palik Lacison jót röhögtem. :D

Menj át hozzájuk, verd meg őket. Vagy idézz te is a fejükre démont.

2011. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 A kérdező kommentje:
De ne röhögj a démonüzöszarkértön.. Inkább adnátok meg az elérhetöségét :S Neten nem találom..
2011. jún. 17. 19:04
 20/98 anonim ***** válasza:
76%
Az b*zmeg démonűzőszakértőXDDDDD
2011. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!