Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
17%
EZ AZ OLDAL NEM EGY FÓRUM hülye nyomorultak
2011. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
22%
nem is a démont kéne megölnihanem a szomszédot :DD
2011. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
92%

mondd meg a szomszéd gyereknek, hogy ne éjszaka játszon a számítógépes játékaival, vagy legalább halkítsa le.


Te meg ne kukkold az ablakát.


A "beöntésért" meg te kapnál a rendőröktöl, mert az magánlaksértés, és akkor te aztán jöhetsz a démonidézéssel, még kényszerzubbonyt is kapsz, és mondhatod, hogy na lám a végén még téged is migszállt a démon! :D

2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt beöntésröl? -.- A démonra önteném a szenteltvizet. De amúgy szereztem már csak nem mertem még átmenni, nehogy megszálljon.
2011. júl. 5. 20:47
 95/98 anonim ***** válasza:
92%

a kérdés fake, de a válaszok sajnos nem:(

a kérdező biztos jókat röhög a sok hülye ezoidiótán

2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:

tényleg lehet kamu. :D

Azért megnézném, hogyan tállalnád. Ha úgy gondolod, hogy a szomszédodat szálta meg a szellem, akkor ráöntöd, vagy becsengetsz, és egyszerűen beloccsantod? (már ez is birtokháborítás) vagy azt mondod a szomszédnak amikor ajtot nyit: bocsi szellem van nálad, bemehetnék, hogy kicsit lelocsoljam?

2011. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
95%
Köszönöm az összes válaszolónak,mindegy hogy hülyeséget vagy valami normális dolgot írt,bearanyoztátok a napomat!Olyan sokat röhögtem,hogy már majdnem belehaltam.Az én házamban is van egy démon,aki mindig fenyeget:-Ha nem játszol velem vetkőzős pókert,megeszem az összes kaját a hűtőből és éhendöglesz!
2011. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 Győrfi Marianna ***** válasza:
0%
Rendőrt???????????Én évek óta a Gonosz bizonyításával foglalkozom és a megszállásban szoktak hazudozni, a bizonyítást meg elnyomják. Még titeket zárnának bolondok házába és teletömnének injekcióval és gyógyszerekkel. Nem egyszer a hazudozásokért még a rendőrt is kihívták és erővel bevittek, mert hazudoznak ezekben. A blogom Út az Úrhoz A PSZICHIÁTRIÁNAK ÜZLET A MEGSZÁLLÁS !MÉG TI JÁRNÁTOK MEG. KÖLTÖZTESSÉTEK ŐKET A PSZICHIÁTEREK, PSZICHOLÓGUSOK SZOMSZÉDSÁGÁBA!KOMOLY BAJ LEHET BELŐLE MERT A GONOSZ OTT JÁRKÁL ÉS ODA MEGY AHOVA AKAR!
2014. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!