Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
 31/98 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez a válasz már annyira retardált volt, hogy nevetni se tudtam :D
2011. jún. 19. 20:52
 32/98 A kérdező kommentje:

Hát nem szép töled gyanusítani :(


Egyébként tegnap átmentem a szomszédhoz és megkérdeztem, hogy mik azok a fények. Mondjuk elég zakkant az öreg, de azt mondta, hogy a fia hegesztett... Pedig szerintem fia sincs :S

2011. jún. 19. 20:56
 33/98 A kérdező kommentje:
Most komolyan kellene már egy szakértö szóval ne hülyéskedjetek :(
2011. jún. 19. 20:57
 34/98 anonim ***** válasza:
61%
Jól mondod, szakértő kellene... Hozzád!
2011. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
68%
A démonokat nem lehet csak úgy a szomszédra küldeni, hogy nyírja ki. Ha azt mondta a szomszéd bácsi, a fia hegesztett, akkor mért nem tudod elhinni? Az tényleg okoz fényeket, és fajtától függően hangokat is! Hány embert ölt már meg a környéken a szomszéd bácsi démonkája eddig? Túlaggódod ezt az egészet. Ennyi idő alatt már rég halott lennél, ha azt akarta volna...
2011. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 A kérdező kommentje:

De nincs is fia az öregnek!!!

Mondjuk lehet a démont hiszi a fiának...

Szerintem ha holnapig nem adtok valami értelmes ötletet, akkor hívom a rendöröket..

2011. jún. 20. 17:21
 37/98 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagy huzatva? Azt mit mondasz nekik? Hogy a szomszéd démonjai csendháborítók, vagy mi?
2011. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
39%

Add meg a címét :D sztem van 1-2 vállalkozó szellemű egyén olyan bátor mint én és rá ijesztünk én viszem a garázsból az RPG-m(meg van szentelve:D Sir Integra Hellsing adta kölcsönbe ilyen esetekre).Ne ízélj már...szegény öreget így nem lenne szívem szét röpíteni.

Nigromantia (Démonidézés) – Olyan varázslat, amelyet a mágus az ördög vagy más démonok segítségével hajt végre. A démonok a ráolvasás folytán arra kényszerülnek, hogy a nigromanta szolgálatába álljanak.Ne mond már h egy nyugdíjas taj paraszt majd éppen ilyennel fog foglalkozni örül h ha van pulzusa csórinak:D. Vagy írj le ide konkrét megfigyelést vagy szard le.Több kell ehez mint némi nevetés vagy vörös fények.Meg egy gyerkőcnek nem fogja azt mondani aki mellesleg számon kéri h héé démont idéztem a használt óvszerét megtalálod a kertedben...nem kedves ettől több kell így jó h hülyének néznek.

Örvendtem 06-17 09:59 voltam.

2011. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:

Piros lámpás ház... mi is jutott erről eszembe? Szerintetek? Esetleg a vén bácsi az örömszerzéssel keresi a kenyerét, ha már ennyire kevés a nyugdíj... a nevetés nem volt kicsit pajzán? Lehet, hogy a kuncsaftoktól jött...

Szerintetek?

2011. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
Majdnem minden öreg bácsikának van egy fia, aki szokott neki hegeszteni. Mégis miből veszed, hogy nincs fia??? Csak mert nem szoktad látni, vagy mi?
2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!