Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
 71/98 anonim ***** válasza:
0%
Most meg mi van? Mi ebben az értelmetlen? Mit kell ezen XD-zni? 13:17 pláne neked mi bajod van? Téged próbáltalak védeni... - -"
2011. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:

Na ne itt beszélgessetek egymással... Inkább segítsetek.


AMúgy felhívtam a rendöröket tegnap, de azt mondták, hogy elfoglaltak és most nem tudnak jönni.. Pedig 10-11 háznyira van a rendörség..

2011. jún. 28. 12:12
 73/98 mimano ***** válasza:
És mit mondtál nekik? Hogy a szomszéd démonokat idéz? :D
2011. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
67%

Elkezdődött a nyári szünet...jönnek a hülye gyerekek hülye kérdéseik nem veszed észre magad?

Rád kéne rendőrt hívni te józantalan -.- már lassan ez az idiótaság megy 1 hónapja...Fel se hívtad őket :D úgyis kiröhögnének mint eddig a GYIK válasz adók nagy része aki ezt a kérdést olvasta...

2011. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
88%
Hát kérdezö, remélem csak viccböl írtad a rendörséget. Ha nem, te tényleg egy retardált vagy... - -" Ha láttam volna a zsernyákok arcát! :D:D:D
2011. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 A kérdező kommentje:
Hát pedig te vagy a retardált -.-
2011. jún. 28. 16:42
 77/98 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:00


13:17-es vagyok, és csak üzenném, hogy az kérdező "XD"-jére írtam azt a mondatomat, (mert válaszolni már nem bírt), nem rád! Legalább ne értsd már félre. Köszi amúgy.


Kérdezőnek: szerinted mért mondták a rendőrök hogy elfoglaltak, és nem tudnak menni? Mert fontosabb dolguk is van. Páran azt hiszem írták hogy hülyeség a rendőröket hívni.

Egyébként már megint itt próbálod oltogatni a válaszolókat... no comment...


Még mindig vannak furcsaságok, hogy rendőrt próbáltál hívni? Ha vannak, leírnád mik azok, mert azt hiszem több információt szolgálnál vele, talán segíteni is tudnának.

2011. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
Ez már nem is kérdés hanem fórum -.- hülye gyökérarcok
2011. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 A kérdező kommentje:

Miért kell bántani engem? :(


Mi lesz ha bánt a démon is?

2011. jún. 29. 23:45
 80/98 anonim ***** válasza:
OFF: Nem téged bántalak,őket mert egymással chatelnek,a daeamonhoz meg szenteltvizet ajánlok
2011. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!