Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szomszédom démonokat idéz....

A szomszédom démonokat idéz. Mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ilyen vörös fények cikáztak az ablakuknál és valami gonosz kacajt is hallottam.. Már teljesne kiráz a hideg...


Arra gondoltam, hogy szenteltvizzel átkéne mennem és leönteni, hogy ha ottvan. Szerintetek müködne? Nem szeretném, hogy megátkozzák a szomszédságot.


2011. jún. 16. 18:38
 21/98 anonim ***** válasza:
74%
Viccelsz? Én egy nagy rakat démonhordát idéztem már meg, és az a céljuk hogy terrorizálják a világot... KÖNYVET ÍROK B+!!!!
2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
55%

http://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA


Hang alapján azonosítsd be kérlek, egy démonűzőt nem lehet csak úgy emberi módszerekkel elérni. :D

2011. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen idiótaságot kértem -.-"
2011. jún. 17. 21:20
 24/98 anonim ***** válasza:
59%
Hülye a kérdés. Te komolyan nem ismered ezt a palik lacisat??????????? Nem hiszem el! Legenda! XD
2011. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 A kérdező kommentje:
Nem nézek ilyen baromságokat mint a forma1.. ez van :)
2011. jún. 17. 21:44
 26/98 anonim ***** válasza:
80%
De,ha parasztosan élnek akkor hogyan juthatott eszébe pont a démonidézés?
2011. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
69%

Forma 1et én is nagyon-nagyon ritkán nézek, de palik laci beszólása végigment az országon, mint egy vihar! Hol élsz te, hogy nem ismered?

Egyébként ha valakinek nincs tv-je, akkor tényleg jó szórakozás lehet démonokat idézni. :) Még mindig csak azt tudom mondani, menj át hozzájuk, kérdezd meg, mi a francot csinálnak! Lehet csak buliznak a tvnézés helyett. :)

2011. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
13%

Először is higgadj le, és ne hagyd, hogy a sok kötekedő alak behúzzon a csőbe vagy feldühítsen. Én a tudomány embere vagyok, de amíg nincs bizonyítékom, nem fordítok hátat egy lehetőségnek sem. Ajánlom a Gohst hunters című műsort mindenkinek, aki a tudományra és racionális magyarázatokra hivatkozik, ezek a fickók ugyanis nem hadobálnak isteni beavatkozásról és sátánról, hanem vizsgálódnak.


Nos, a démonidézés a nikromantia. Ne nagyon keveredj bele ilyen ügyletekbe, ugyanis valóban veszélyes tud lenni - ha más nem, akkor a nikromanta. Addig, amíg nem érzed magad tényleg fenyegetve, ne tegyél semmit. De ha kezd eldurvulni a dolog, vagy úgy veszed észre, hogy ők maguk vannak bajban, na akkor próbálj tenni valamit. A net jó találmány, felveheted a kapcsolatot egy szakértővel. Ha bővebb információkkal szolgálsz, lehet, hogy én is tudok valamennyit tenni. Elég sok témában otthon vagyok.


S. W.

2011. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 BlackSword ***** válasza:
45%

http://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA


És a forma 1 nem baromság... De démonokban hinni annál inkább.... Már csak azért is, mert a forma 1 létezik, a démonok meg nem...

2011. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim válasza:
69%

Jézusom, Palik László szakértő-e? XD


Tényleg durván nyomja a csávó, képzeld el, hogy volt egy Démon (nem magyar volt, Damon-ként írta a nevét), Palik pedig egy mondattal eltüntette!

E-mail címet tudok adni: totalhulyevok@szentfazek.hu


De előre szólok, Palik nem dolgozik 120 galleonnál olcsóbban, úgyhogy irány az Abszol útra aztán adj el minden rózsafüzért meg fokhagymát, mert nem lesz olcsó menet!


Remélem, tudtam segíteni!

Ref Icul

2011. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!