Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy tudtok elképzelni egy...

Hogy tudtok elképzelni egy földöntúli intelligenciát, isteneket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen viseljedésük lehet.Gondolom ,hogy nem rockstar stílusba nyomja.
2022. jan. 4. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

Amúgy a full intelligens emberek legtöbbje is mind kerüli a hírnevet a nyilvánosságot.Sokuk magányosak is.

A másik intelligencia pedig a hírnévben és a bulizásba találja a reményt.

De hogy vanjon mi lehet egy egészséges intelligencia mögött, mai napig foglalkoztat.

2022. jan. 4. 14:53
 12/78 anonim ***** válasza:
100%

11. Kérdés hogy ki intelligens? Aki minden nyelvtani szabályt betéve tud, fejből a verseket, nyelveken szól azaz jó emlékezőképessége van? Vagy az az intelligens aki kevés információból is kitudja következtetni mit kell tennie, de szarul magol?

Bár persze lehet mindkettő egyszerre és mindkettőnek a hiánya is.

2022. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
100%

#2 micsoda diszkrimináció. Szerinted csak a rocksztárok egocentrikusak?


Olvass bele a bibliába, nézd a görög az egyiptomi és az át isteneket. S látod, hogy minden isten önimádó. Másképp egocentrikus mint mi halandók de azért van nekik is.


Ufot se nautat. De azokat akiknek isteni erőket tulajdonítottak azokat igen.

Az mind létezik.


Én a halált, az alvilág urat a holtak királyságnak fejét (Anubist; Hadészt...) egy hulla laza lénynek képzelem el, ki úgy elvan mintha nem lenne holnap. Életvidám, vagyis szöges ellenkezője annak aminek most elképzeljük. Hisz ő is az élet része S van olyan színes, változatos mint az a rövid idő ami a kezdet és a vég között húzódik.

Ja egy laza, fsz. Sötét humorral. Ki ércelődik az élőkön. Bírnám.


Miért ne lehetne egy intelligens lény szórakozott, nézd Istent a bibliából mit teremtett. Ha nem szórakozott akkor nem tudom micsoda de hogy nem egy besavanyodott, humortalan, kémcsőves, könyvmoly papó az biztos.

Nézz körül, fura a humora de ami itt és most megy az egy vicc. (1-2 milliárd éve)

2022. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja, melyik rock sztár? Van akik meditálni járnak közülük, vagy ételt osztani, ugyanakkor egyházvezetők és jógik közt is vannak nagyon egoisták.
2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hatalmas péniszük lehet és nagy tőgyeik. Úgy értem, hogy számunkra embereknek nagyon fontosak ezek a szexuális külsőségek, akkor ők sokkal fejlettebb géntechnológiával megoldották eztet
2022. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:

A rockstár csak egy példa.Természetes ,hogy mindenhol megjelenik az ego.De az feltünt ,hogy egy egyiptomi civilizáció eltünt.És ha most vannak is istenek, ezek nem mutatkoznak...

Amúgy olvastam már olyan legendákat is, hogy bizonyos istenek megszállják a bolygókat, kihasználják, leélik és mennek tovább.Még egy ilyen film is van.Szórakoztató.

Szerintem az intelligencia ,nem versszavalás, vagy hasonló dolgok amelyeket felsoroltál.Valahol ott van ,hogy kifinomúlt érzékekkel tudnak dönteni és cselekedni.Nem tesz erőszakot, csak ha az a végső megoldás.Tud dönteni a helyes és helytelen között, mivel jóval többet tud az univerzumról.Sőt szerintem ezek az istenek azt is tudják, mi okból vagyunk mi itt.

Véleményem szerint az intelligenciának ilyen formán nincs köze a szexhez kedves utolsó.Ahogy anyám is mondta, az ősember is tudott kefélni.Az ilyen dolgok szerintem butaságon és egon alapszik,amik teljesen feleslegek külsőségek és olykor sok bajt is hoznak magukkal.Kiközösítéseket, bántalmazásról stb stb.

2022. jan. 4. 16:37
 17/78 A kérdező kommentje:

A szórakozásról, biztosan ,hogy szórakoznak.De nem olyan mód, ahogy mi tesszük.Szerintem jóval megfontoltabb cselekvők annál ,hogy szétcsapják az eszüket egy buli kedvéért, vagy kockáztassák az életüket egy hegyért vagy egy guiness rekordért.Sőt véleményem szerint a szexualitás is olyan hogy nem kufircolnak össze vissza.Én úgy gondolom ,hogy az intelligencia egy bizonyos szint felett már kinől az ilyen viselkedésből és megfontoltan cselekszik.De ez mind csak az én véleményem.Az állatok is intelligensek, és szokszor mókássak.De azt észre vettem ,hogy nem változtatnak szokásaikon.

Köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 4. 16:44
 18/78 anonim ***** válasza:
100%
11# ez egy nagyon jó észrevétel, este erre alszom majd. Aztán ha kapok valami ésszerűt leírom.
2022. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:
Hát most nem tudom ,hogy gúnyolódás volt e, de várom a válasz!:)
2022. jan. 5. 08:03
 20/78 A kérdező kommentje:
Egy példa.Az ember tudja ,hogy a belsőégésű autókkal szépen lassan töntre tesszük a bolygót.Szerintetek miért nem változtatunk?
2022. jan. 5. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!