Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy tudtok elképzelni egy...

Hogy tudtok elképzelni egy földöntúli intelligenciát, isteneket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen viseljedésük lehet.Gondolom ,hogy nem rockstar stílusba nyomja.
2022. jan. 4. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy van-e járvány. Asszem 3 éve van ez az egész baromság és mi pl ugyanúgy eljárkáltunk barátokkal is ide-oda és egyikünk sem kapta el. Nagyjából ugyanúgy csináltunk mindent mint eddig. A kórházi adatok nyilván manipulálva vannak és gondolom az orvosi műhibákat is a covid számlájára írják, hiszen akkor nem boncolható elvileg az illető. Olyat már hallottam, hogy valakinek az apja combnyaktöréssel került kórházba, aztán leesett az ágyról és hirtelen ő is covidos lett, aztán meg is halt.

De pl vannak tüdőgyulladással is lélegeztetőn, ők nem covidosak, de majd "azok lesznek" gondolom.


Van abban valami amit mondasz, sajnos simán elképzelhető. Valahol már így is rabszolgatartás van ha belegondolsz. Az emberek többsége épp annyit keres, hogy hó végére 0-ra jöjjön ki (jó esetben), meg be tudja fizetni a számlákat. Hiába nőtt a minimálbér, olyan mértékben mentek fel az árak a "covid miatt", hogy amivel nőtt a fizetésed azt pont el is költheted kajára. És még így is kevés. :D a benzinárról nem is beszélve. Sajnos a covid miatt rég jártam külföldön, de nagyon érdekel, hogy a szomszédos országokban mennyit fizetnek egy liter benzinért.


Nekem nincsenek illúzióim, én nem leszek nyugdíjas. Gondolom addig fogok dolgozni, amíg meg nem döglök, mert nem lesz miből kitermelni a nyugdíjakat. :D

2022. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:

Az a baj ,hogy a bankok nevelik már a gyerekeket is.Ezért van ez a hiszékenység és naívitás.

Nemtörődömség, a saját egészséged nem érdekel, a felmenőid (értsd a nyudgíjas öregeidre) nemtörődése,az egyre több értelmetlen életvitelekből kialakul gyerekesség , és az ebből fakadó egyre kitolódó csaladalapítasok.Igen ,a bankoknak ilyen emberek kellenek.

Nekem az a szomorú, hogy a most tizenévesekkel le kéne ülni beszélgetni ,hogy a Világ nem habostorta, és rengeteg ember nem akar jót.Mert azt látom ,hogy a most felnövekvőkkel már meg fognak csinálni mindent.

A fent felsoroltak szerintem mindegyike arra utal ,hogy a bankok és az olajbárók diktálnak.Minden autó olajjal megy,holott már sok mas megoldás is van, meg az ember ha valamibe bele akar fogni ,csak kölcsönnel fog tudni belevágni.Ezek az emberek szépen lassan rá fognak mászni az emberek fejére.

Savanyú képet vagok, mikor latom a 2-3 éves gyerekeket döcögni az utcán, hogy Jézus Istenem mi vár rájuk ,és hogy ennek mi vagyunk az okozói.

2022. jan. 11. 11:07
 73/78 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok múlik azon is, hogy mit hozol magaddal otthonról. Nálunk pl mindenki sportol a családban. Nagypapám 83 éves, de minden nap sétál, súlyzózik (2 kg-os súlyokkal) és karban tartja magát. Mindig azt láttam gyerekkoromban, hogy a család nagy része igyekszik egészségesen táplálkozni, ezért én is úgy főzök.

Ha lenne gyerekem, én is ezt adnám tovább. Ahogy az állatok/növények szeretetét és tiszteletét is.


Ha valaki olyan családban nevelkedik, ahol az a szórakozás, hogy chipset zabálva ülünk a tv előtt, akkor valószínűleg neki sem lesz igénye arra, hogy egészségesen éljen. Mi viszonylag összetartó csalàd voltunk/vagyunk, én a mai napig napi kapcsolatban vagyok a nagypapámmal (már csak ő él). De ugye ez oda-vissza működik.

Ha érzem, hogy elég szeretetet kapok, akkor annyit adok vissza vagy mégtöbbet. Ezért is írtam fentebb, hogy nem minden fekete vagy fehér. A másik nagyapámmal évekig nem beszéltem, nem is szerettem. De ő ezért sokat tett.


Szerintem màr gyerekkorban megtanulják, hogy sokan nem akarnak jót. Ahogy bekerülnek egy közösségbe már megy az irigység, mások furkálása, szarkeverés, kiközösítés. És minél nagyobb lesz, annál több ilyennel találkozik.

Az meg, hogy kivel lehet mindent megcsinálni...részben intelligencia kérdése. Hogy képes vagy-e gondolkozni, van-e önálló véleményed vagy csak azt fújod, amit mások beadnak neked. Erre ahogy látom elég kevesen képesek. :D


Mi többek között ezért sem vállalunk gyereket. Minek szívassuk őt is? Ha belegondolsz legtöbben úgy vesznek most lakást/házat, hogy felveszik a CSOK-ot. Huszonévig fizetik, nyilván ezek az emberek nem tudnak még 1 lakást venni a gyereknek, aztán ha felnő vagy albérletben él vagy várja, hogy a szülei meghaljanak és örökölhessen. :D

2022. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:

Hát igen ,a CSÓK.Azért azt megkérdezném ,hogy ki biztosítja ezeknek az embereknek a 2o-3o éves munkahelyeket, hogy vissza tudja fizetni az adóssagokat vagy hogy fel e tudja nevelni azt a 3 gyereket,stbstb.

Igen ,ez az amiről beszéltem neked. A család!!!A csalad is közösség,amiért tenni kell.

De az a baj ,hogy a tömeg számít.És a tömeg jelenleg nem jó irányba megy.

Nézd meg a reklámokat, 4 fő reklám van.Autóreklámok, kölcsönök, gyógyszerek, és egészségtelen kaják.És ezek mellé még a jó kis erkölcstelen műsorok nem maradhatnak el ,amik ugye azt tanítják ,hogy légy rib @nc, meg nőgyűrölő, meg a többi maszlag.

Szóval itt mindent megpróbálnak annak érdekében ,hogy lerontsák az embereket ,úgy egészségügyileg, úgy erkölcsileg, úgy pénzügyileg.Tehát ,lehet hogy a kis családod jelenleg szép és nyugodt életet él, de hidd el ha a tömeg rossz utat diktál ,ott a te családodba is idővel bejut a mumus.

Pedig valahol ezzel játszák ki az embereket ,hogy nem a családalapításra fókuszálunk.És a sok hülyítéssel az emberek a vagyonukat végül aprópénzért eladjàk ,szerencsét próbálva.Értem ,hogy vágyunk mind a kalandra ,meg sikerre, csak ez nem erről szól, és nincs is jövője.Ahogy a fedezetlen pénznek se sok értéke van.:)

Én rájöttem ,ha anno mindenki megmarad gazdálkodónak ,földeket vesz és állattenyésztéssel keresi kenyerét,vagy legalább annyit megtesz ,hogy ha krakk van eltudja magát tartani, a bankoknak semmi esélyük.Ez ott valahol a 8o as években elkellett volna kezdeni.És ma semmi gond nem lenne.

De behülyültek az emberek ettől a szabadság dologtól és húznak magukkal gazdagot ,szegényt egyaránt.Bakker azon agyaltam múltkor, ha anno a rendszerváltás nem történik meg, most nyugodtan néznénk ,hogy megy el a nyugat tönkre.

2022. jan. 11. 13:06
 75/78 anonim ***** válasza:
100%

Az még csak hagyján, de kik azok, akik valóban együtt is maradnak 20-30 év múlva is. :D kapnak egy házat, oké. De az a 3 gyereket etetni is kell, iskoláztatni és elindítani az életben.


Én tényleg baromi ritkán kapcsolom be a tévét. Akkor is az ismeretterjesztőket nézem, de kb 1 óra után felcseszem magam azon, hogy ötpercenként reklám van.

De egyébként erről szól az élet. Zabálj! Ha annyit zabáltál, hogy szétmegy a hasad, akkor vegyél be ellene gyógyszert, utána zabálj tovább és vegyél hasmenés elleni gyógyszert. Vagy székrekedés ellenit. :D utána szexelj mindenkivel.


Az én családom sem tökéletes, de van a "keménymag", akikkel összetartunk és ez nekem pont elég. Én màr elengedtem azt, hogy mindenkivel jóban legyek.


De ma már földterületeket se nagyon tudsz venni. Ha meg igen, ahhoz is hitel kell. Mindenki aki tehette eladta a falusi házát és felköltözött Pestre, mert itt "jobbak a körülmények", itt "meg lehet élni".

Falvak néptelenednek el, pedig baromi sok lehetőség lenne. Nógrádban pl egy külföldi vett meg egy zsákfalut, hogy ha elmegy oda a családjával pihenni vagy a barátokkal, ne legyenek szomszédaik. :D én eleve nem adnék el külföldinek semmilyen ingatlant, max ha itt akar letelepedni és megszerzi az állampolgárságot. Ez sok helyen külföldön is így van.

A falu másik felét meg ellepte és szétrabolta egy primitív létforma, akik csak pusztítani és amortizálni tudnak, mert se nem emberek, se nem állatok. Sokan miattuk költöznek el, mert lehetetlen velük együttélni.

Pedig ismerek nem egy embert aki szívesen leköltözne oda, ha élhetőbb hely lenne.

2022. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

Itt pont ez is a lényeg.Ahogy mondtam, a föld a vagxon.Az ember eladja a vagyonát ,abban a hiszemben ,hogy a városbaköltözés ,lakás a vagyon, és a jobb életfeltételek kecsegtetése.Igen ,ma ha földet akarsz venni ,sajnos kölcsönre megy.Ha házat akarsz venni, kölcsön.Ha autót...ja hát igen, megint kölcsön.Ez mind azért történt meg, mert az emberek elvándoroltak városokba, és ezt a bankok kihasználták.Ha kézbe tartottuk volna , akkor még ma is elérhető árakon cserélhetnének gazdát a bírtokok.Így viszont, egyre rosszabb lesz a helyzet.Erre még jön egy lapáttal ami szerintem a következő migránsáradat lesz, a korona, meg a közelgő infláció,a valószínüleg összeomló eu és a végsőcsapás világválság, ami szerintem az elkövetkező 3o évben mind sorba jön.

Na de én befejeztem.Köszönöm az eszmecserét!Jó volt elbeszélgetni!

Sok szerencsét kívánok:)

2022. jan. 11. 15:58
 77/78 A kérdező kommentje:

Most így utólag ,mivrl latom hogy érdeklődő vagy, és ha szeretsz olvasni, ajánlom figyelmedbe a Miért fentarthatatlan ami fentartható című könyv.Természetesen ,ha érdekel a téma, és szélesebb körben akarsz látni.

Üdv

2022. jan. 11. 16:34
 78/78 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a beszélgetést, tök jó volt végre normális eszmecserét/vitát folytatni valakivel ezen az oldalon, mert nem ez a jellemző.


A könyvajánlást is köszönöm, mindenképpen megrendelem. :)


Szép estét!

2022. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!