Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy tudtok elképzelni egy...

Hogy tudtok elképzelni egy földöntúli intelligenciát, isteneket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen viseljedésük lehet.Gondolom ,hogy nem rockstar stílusba nyomja.
2022. jan. 4. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

Te apszolút nem olvasod amiket írok, de midegy.:)

Azért köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 10. 13:02
 62/78 anonim ***** válasza:
100%
De olvasom én és arra reagálok. Kivitelezhetetlen amit szeretnél.
2022. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:

Hidd el ,hogy nincs más választásunk.

Két válaszásunk van, vagy felfogjuk épp ésszel ,és változtatunk, vagy erőszakkal fogják megtenni.Csak az nem biztos ,hogy szépen fog elsülni.

Nekem az a véleményem ,hogy a koronaügy is tulajdonképpen ebből indult ki.

Elkezdték az embereket korlátozni.Ha megfigyeled ,azokat a iparágakat korlátozzák a legjobban ,amikre nincs konkrét szükség.Nekem az a véleményem ,hogy ez az időszak most kezdődött el.

De természetesen nem kell ilyen komolyan venni.Csak vélemén!

2022. jan. 10. 14:24
 64/78 anonim ***** válasza:
100%

A korlátozás vicc. Remek példa erre pl az Auchan épülete. Ki is van írva, hogy az áruház egész területén közelező a maszkhasználat, de az étteremnél senkin nincs (nyilván, mert nehéz lenne maszkban enni) és a játszóház is fullon van. Ott pedig senkin nincs. Mindez egy épületen belül. :D


Ez ugyanakkora baromság, mint amikor 8-ra haza kellett érni. Oké, hazaért majdnem mindenki 8-ra, 7-ig bandáztak, nem éjfélig. Semmi értelme nem volt.


Szerintem amint vége lesz a vírusnak (2070-ben) minden visszaáll a normál kerékvágásba. Ha megnézed ugyanúgy volt idén focimeccs, jött a pápa stb.


Színház is ugyanúgy volt. Még a covid alatt is, csak online lehetett nézni és ott kellett jegyet venni.


Te eleve feltételezed, hogy mindenki felfogja ép ésszel. Nem, nem fogja fel. Sokan nem. Éppen ezért nem változik majd semmi.

2022. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:

Ezek még csak próbálgatások, felmérések, stb.Nem tudom mennyire vetted észre ,hogy az elmúlt húsz évben jöttek mentek a különféle betegségek meg vírusok.Igen, ez még béna trükk volt, de aki farkast kiált ,ott előbb utóbb megjelenik.És az elkövetkezendő 2o-30 év erről fog szólni, persze ha addig nem tör ki háború.

Gondolkozz el, milliomod másodpercenként jönnek mennek az üzenetváltások, egyik pontból a masikba.Egy pillanat alatt meghalljuk a másiktól, ha kamu az egész, mégis veszélybe kerül a világgzdaság.Egy világjárvány ,ami nincs és mégis megrengeti a Világgazdaságot?

A politika szó szerint erőltetni akarja ránk,húzd fel a maszkot, oltsd be magad ,blablabla mi ez ha nem erőszak?:)

Ezek a kezdetek.Én Ausztriában élek, itt akadozik az anyagutánpótlás.

Rengeteg firma zárt be,de mi végett??Egy vírus miatt?Még ha lenne járvány.Napokba egy ismerősünk öregek otthonából lett kirúgta ,mert nem volt rá szükség.Beoltottak két öregek otthonát, mind a két otthon kiüresedett.

Én ebből gondolom azt ,hogy ez erről szól.A co2 , a globális felmelegedés ,a túlnépesedés, és a politika ami ezt a helyzetet ki fogja használni.Én legalább is biztos kihasználnám ,ha hatalmam lenne és egy ilyen dolgon dolgoznák.

Tehát itt valószínű a bankok most rendszerváltást inditanak el, amivel kisemmizik az embereket, így tudnak erőszakkal változásokat tenni, és ezek az emberek nem akarnak tovább fogyasztókat, csakis fentartókat.

De ez a jövő zenéje...ne politizáljunk kérlek!:)

2022. jan. 10. 16:15
 66/78 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek alapvetően birkák. Nagy részük meg rettegésben él a tévé és a rádió miatt. Eddig a migránsoktól kellett rettegni (tényleg, a covid óta alig van szó erről), most meg a vírustól.


Én mondjuk nem gondolom, hogy nincs covid, vannak a közvetlen környezetemben is olyanok, akik elkapták. Szerencsére a legtöbben tünetmentesek voltak, egy ismerősöm van aki kegyetlen szarul volt, de ő is otthon kúrálta magát.


A politikai intézkedések mindegyike egy vicc szerintem. De sokan rettegnek, szóval bejön. Én akkor szoktam ordítva röhögni, amikor valakin akkor is maszk van, ha egyedül ül a kocsiban.

Az én életem nem sokban változott, huszonéve fertőtlenítem a kezem vásárlás vagy BKK után. :D


Élnek barátaink Ausztriában, nem hallottam akadozásról. Milyen utánpótlás akadozik?


Azt senki nem vitatja (vagy kevesen), hogy a vírus mesterséges és el lett engedve. Nem véletlen, hogy kezdetben az időseket és a beteges embereket vitte el. Mivel van ellene oltás, ezért a vírus mutálódni kénytelen és így már minden korosztályra veszélyes lehet.

Nyilván az öregeket akarnák kicsinálni, hiszen nekik nyugdíjat kell fizetni és még csak "hasznuk sincs", mert nem termelnek.

2022. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:

Nem a vírusról van szó, hogy van e vagy sem ,hanem hogy járvány nincs.Ha járvány lenne, rohadt sok ember lenne beteg.Ehelyett azt kezdem el hallani ,hogy az oltottak betegednek le.Én nem tudom mi az igaz, de tuti ,hogy más van az ügyben.Pont erről van szó, hogy a gazdaság elkezdett akadozni.Hol ebből van hiány ,hol abból.Aztán most hirtelen mindenből válság lett, és hipphopp mindennek felment az ára.Mi vízszerelők vagyunk.Az elmúlt egy évben ,számtalan dologra kellett több napot vagy akár hetet is.Engem az érdekel ,hogy vajon miért akadozik a gazdaság, mert tuti ,hogy nem a korona miatt.

Én megpróbálom elmagyarázni ,szerintem mi folyik itt.

Ugye a gazdasági problémák ott kezdődnek ,hogy tulajdonképpen a pazarlásra épül ,és a haszon már csak pénzben valósul meg.A haszon gazdálkodásra épül.Így tud a gazdaság fent maradni.Ez azért gond ,mert egyre rosszabb minőség legyártása ,egyre magasabb árat fog diktálni.Ez gazdasági összeomlás fog előidézni.Tehát elúszik mindenkinek a vagyona ,még a bankoknak is.Ezért lépnek a bankok most.A bankok valószínű ,már tudják mikor jön el a csőd, és erre van egy terv.Én valami hasonló válságot látok ami a 2o s években történt, hogy az emberek utcára kerültek, nem volt meló.Vagyis a bankok átkalkulálnak mindent, és felvásárolják az atyaúristent is.Aztán az emberi élet favatkát se fog érni.A emberi jogrendszer ami ma van, azt elfelejthetjük addigra.És onnantól a bankok nem akarnak se vállalkozókat, se fogyasztókat, csakis fentartókat és gazdálkodókat.Vagyis egyfajta rabszolgatartást.

Hát igen ,a szegény nyugdíjas, aki ledolgozta a megérdemelt 4o-5o évét és tovább nem kell.Az a baj ,hogy egyszer te is nyugdíjba vonulsz.Akkor megérted ,hogy miről is van szó.

2022. jan. 10. 20:59
 68/78 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ebből gondolom azt ,hogy azért nem váltunk más megoldásokra, mert a bankok nem engedik az új találmányokat piacra dobni.Nagyobb hatalom végett.
2022. jan. 10. 21:08
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ki van fizetve így be kell adatni, még a lejárati idő előtt. Mert különben knagy mínusz lenne. Rossz befektetésnek minősül.
2022. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
Ennyi.Vagyis a vállalkozók és a fogyasztók a bankoknak már kárt okoznak, nem hasznot.
2022. jan. 10. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!