Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
 91/133 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát, segítségét, nagyon rendesek voltatok! Éjjel megírom hogy haljuk-e a kuglizást még. Mert már be van lakatolva az ajtó. Ha már nem haljuk akkor egy ember szórakozott és pofára esett mert a belakatolt ajtón nem tud bemenni. Ma kiderül.
2010. nov. 29. 14:49
 92/133 anonim ***** válasza:
34%

404-nek meg a többi baromnak ne higgy! Belemagyarázzák a természetfelettit, és rögtön be fogtok parázni, és ki fogtok hajítani az ablakon 150 ezer forintot.

Az, hogy 2 kilós golyó esik le, hát ne legyél benne olyan biztos hogy egyáltalán golyó esik le. Lehet hogy valami rágcsáló teper olyan gyorsan. Szoktak. Nálunk például minden este kaparja valami a falat. Olyan, mintha egy linókéssel húznánk végig a gipszkartonon. De meg vagyunk győződve róla, hogy csak az egér az. (Mondjuk ez csak az én szobámnál van így, ami mellett közvetlenül ott a pecu, szintén kertes ház.) Amúgy ne zárjátok be, mert akkor nem fogjátok soha elkapni az illetőt, vagy állatőt (hülye szóvicc, tudom).

2010. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/133 anonim ***** válasza:
I nálunk is egerek voltak a padláson és egész fosatos volt olyan mint ha a plafont furtáák volna.A kazánházab is vannak este ilyesztőhangok hogy borul minden.Deazok a kutyák.DE megnéztétek már reggel nincs e valami a padláson hogy nem egére vagy denevér vagy ilyesmi???
2010. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/133 anonim ***** válasza:

Remélem még megnézed a válaszom. menj fel a padlásra vigyél lisztet meg szitát és szord szét ,és reggelre nézd meg ,hogy van e nyom, ha van akkor szellem.


vékonyan szord szét de láthatóan :)

2010. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/133 A kérdező kommentje:

15.08


"Lehet hogy valami rágcsáló teper olyan gyorsan."


Ki mondta hogy gyorsan gurul?Mert én nem.

Már ne haragudj, de egy súlyos golyó gurulását meg tudjuk külömböztetni egy rágcsáló fetrengésétől.

Semmilyen állat nem gurul úgy mint egy súlyos golyó.

2010. nov. 29. 17:32
 96/133 A kérdező kommentje:
A liszt jó ötlet! Az nem hülyeség! Az nagyon jó ötlet köszönöm!
2010. nov. 29. 17:35
 97/133 anonim ***** válasza:
Békéscsabáról. Majd jelezzél, mert fent vagyok sokáig.:)
2010. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/133 anonim ***** válasza:

miért nem próbálod felvenni a hangot valamivel? telefonnal vagy diktafonnal vagy a számítógép mikrofonjával. (ha van hozzá)

Amúgy h a lisztben nyomok lesznek akkor az pont, hogy nem a szellemek "nyomai" lennének :D

Én a helyetekben felvezetnék egy lámpát hosszabbítóval a padlásszobába, és úgy, hogy a kapcsolója lent legyen..és ha hallanám a hangot lentről felkapcsolnám a villanyt, és a családdal (és puskabácsival) megindulnék lezárni az ügyet. :)

Vagy a kamerás ötletet ötvözném az én ötletemmel. Fent hagyni a kamerát, hogy vegye a történéseket...viszont a sötét miatt úgysem látszódna semmi szerintem...de amikor hallanám a hangot akkor felkapcsolni lentről a lámpát, és a kamera fel tudná venni a történéseket. :)

2010. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/133 anonim ***** válasza:
Szerintem szórj lisztet,tegyél fel egércsapdát+ a kamera meg a felkapcsolt lámpa és a lelakatolt ajtó,és tutira kiderül,hogy mi az!Minden esetre mindnél több dolgot próbáljatok ki mielőtt 150 000ft kidobtok az ablakon!Majd írj!Sok sikert és bátorságot az estéhez!
2010. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/133 A kérdező kommentje:

Na most hallottunk hangokat de nem a padlás szobáról és nem golyó hangot hanem olyan mint ha valaki be akart volna menni az a padlásra ilyen zörgést hallottunk de mintha a padlás ajtaja lett volna. Megint sírtam az ilyedtségtől. Akár mi volt az nem tudott bemenni mert be van lakatolva. Kimentünk a zörgésre és a szomszéd pasit láttuk a lépcsőnél. Kérdeztük mit keres itt és azt mondta csak át jött hogy tegyük már töltőre a telefonját mert nála nincs áram.

Furcsa. De még lehet golyó hang mert még messze van az éjjel, még csak 7 óra. Ha ma is lesz golyóhang akkor kiszórjuk a lisztet holnap! És ha golyó esik a padlóra ami végig gurul a padláson, az is hagyna valami nyomot maga után! De ha ma nem lesz golyóhang akkor sztm valaki szórakozott csak most be van lakatolva és nem tud bemenni de jó!

2010. nov. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!