Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
 81/133 A kérdező kommentje:

Egy kis állat nem képes ekkor golyót földhözvágni. 2 hete van ez és minden nap. Még ha mókus képes is lenne rá hogy ekkor golyót földhözvágjon majd újra felemelje és ismét földhözvágjon és egymás után 3 szor, akkor is képtelenség mivel nincs fenn semmi féle golyó. Még ide lenn a lakásban sincsennek golyóink, semmilyen golyónk nincs, márpedig csak 1 golyó tud gurulni 10-15 mp.-ig miután leesett!

De hogy egy mókus vagy nyest 2 hete a padlásunkon játszaik éjszakánként egy hatalmas nem létező golyóval az érdekesebb lenne mint a szellemek és az ufók létezése.

Már le van lakatolva és vittünk fel lámpát. Várjuk az estét hogy mi lesz.

2010. nov. 29. 12:41
 82/133 anonim ***** válasza:

150.000 Ft a szakember? :O

jó gazdagok vagytok,Én ingyen is segitenék nektek.

És mitöl féltek enyire,Tul sok Horrort nézztetek.

Menyetek fel bátran azért Baseball ütöt vigyetek a biztonság kedvéért.

Lehet hogy fuj a széll, és az ad ilyen hangot, bár ki tudja.

Ez meg kell nézni, engem nagyon érdekel az esett.

Mondjuk akkor ténleg érdekes esett hogy pont 9-töl reggel 4-ig történik.És pont 9 órakor?

Én egyedül és felmernék menni.

2010. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/133 A kérdező kommentje:

Igen este 9 től de nem egyfolytában, csak amikor "kedve van". Időközönként.

De mondom most laktoltuk be az ajtót a padláson. Am a padlás le van szigetelve és légmentesen zár, semmi rés nincs rajta ahol valami be tudna menni, másképp nem lenne értelme a szigetelésnek. Ablakok zárva ajó lakatra van. Lépcsőt is kivilágítottul. Várjuk az estét hogy ezek után is lesz e kuglizás.

2010. nov. 29. 13:59
 84/133 A kérdező kommentje:
Ha ezek után is haljuk a kugligolyót ahogy ledobják és elgurítják, akkor várjuk szakértők jelentkezését privát E-mailban! Aki megszünteti ezt az kap 150 ezret kp. ban!
2010. nov. 29. 14:25
 85/133 anonim ***** válasza:
Én vállalaom 150 ezrért ne félj én elhalgattatom.igaz nem értek ezekhez de majd megoldom.!!!(küld el a címed)hova menjek mikor XD
2010. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/133 A kérdező kommentje:
Ha ma is lesz kuglizás akkor a papok foglalkoznak ilyen szellem űzéssel? Mert ördögűzésről tudok de szelleműzést nem tudom vállanak-e.
2010. nov. 29. 14:29
 87/133 A kérdező kommentje:
Jó de csak akkor kapol pénzt ha abbamaradt! csinálunk rola szerződést és itt kell aludnod mert csak éjszaka van.
2010. nov. 29. 14:30
 88/133 anonim ***** válasza:
Nyest, vagy görény. Éjszaka járkálnak és nagyon félelmetes zajokat tudnak csapni. Mintha hordót gurigatnának, vagy dobálnának a padláson. Nekünk hetekbe telt, mire kifogtuk, előtte persze engem is halálra ijesztett.
2010. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/133 A kérdező kommentje:
annyi hogy a padlás előtt van egy terasz ahonnan bemegyünk a padlásra, és ott mnincs korlát, kerítés és ha leesel meghalsz mert 6 méter magas! Ráadásul a lépcső csúszós, mert lefagyott. Életveszélyes. Csak lassan lehet óvatosan felmenni, és ha ne agy isten megilyedsz attól a valamitől és szaladsz akkor tuti le esel. Csúszós minden és nincs korlát.
2010. nov. 29. 14:34
 90/133 A kérdező kommentje:

Nem tudom van e jelentősége de a néni itt lakott aki meghalt. Töle vettük ezt a házat és imádott itt lenni csak a tartozásai miatt el kellett hogy adja.

Még nincs eltemetve mert a lányának nincs rá pénze, és elhamvasztást kért ami olcsóbb. Viszont a néni azt mondta a lányának hogy ne égesse el mert temetést szeretne. Nem akarta hogy a testét elégessék. De a lánya elhamvasztotta mert olcsóbb volt, és tvasszal el akarja temetni a hamvait. Furcsa én nem tudom hogy működik ez, de a lánya ezt mondta.

2010. nov. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!