Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 A kérdező kommentje:
Átmentem a bátyámhoz felköltöttem és elmondtam neki miket válaszoltatok és azt mondta holnap felmegyünk ha meghaljuk! Viszünk kést puskát pisztolyt! Kivilágítjuk a padlászobát is és ha valaki lekapcsolja akkor már tuti h ember!
2010. nov. 29. 02:20
 52/133 anonim ***** válasza:
Helyes! :) Mi pedig várjuk a választ. Ha miskolci lennék, esküszöm, elmennék hozzátok, és vezetném a "kommandót" szívesen :) Én szeretem az ilyen megoldandó helyzeteket. Kalandra fel, és nyugi lesz!!! :)
2010. nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 anonim ***** válasza:
Helyes! :) Mi pedig várjuk a választ. Ha miskolci lennék, esküszöm, elmennék hozzátok, és vezetném a "kommandót" szívesen, pedig lány vagyok :) Én szeretem az ilyen megoldandó helyzeteket. Kalandra fel, és nyugi lesz!!! :)
2010. nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/133 anonim ***** válasza:
Na, kétszer is megjött a válaszom, pedig először lefagyott. Szóval bátorság, és közben gondoljatok rá(nk), hogy el fogjátok mesélni!! Az én szememben máris hősök vagytok a bátyáddal, hogy eldöntöttétek a dolgot! :)
2010. nov. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/133 A kérdező kommentje:
örülnénk ha csatlakoznál, de sztm ha meghallanád azt a golyót akkor te is félnél. Igy most könnyen beszélsz, de ha hallod már más. Nagyon hangos golyó és gurul és mindíg ugyan az a hang tehát valószínű hogy ugyan az a golyó. Viszont van hogy keveset és van hogy sokáig gurul.
2010. nov. 29. 02:33
 56/133 A kérdező kommentje:
De nem biztos hogy golyó, csak valószínű gurul végig a padlásszobán. De mielőtt gurul, mindíg leesik a padlóra és utána gurul végig tehát azt valaminek újra fel kell h emelje hogy újra leejtse.
2010. nov. 29. 02:40
 57/133 A kérdező kommentje:
Rosszul mondtam, az ajtó nem mindíg van zárva, valamikor tárva nyitva van. De csak kilincsre lehet bezárni kulcsra nem.
2010. nov. 29. 02:44
 58/133 anonim ***** válasza:

Én is mennék simán, de én is messze vagyok.

Mondom, felettünk is ez volt, csak felettünk laknak. Ettől függetlenül, mennyire elképzelhető, hogy két különböző házban, a felettünk lakó éjszakánként kugligolyót gurigázik a szoba egyik sarkából a másikba?! Nem sok :)

Most már engem is érdekel, hogy mi az, ki az, mert akkor felettünk is az lehetett...

2010. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/133 A kérdező kommentje:
Nem laknak felettünk. Ez külön álló kertes ház. A legközelebbi ház tölünk olyan 30 méterre van.
2010. nov. 29. 02:53
 60/133 A kérdező kommentje:
Az egészet tetőzi, hogy pont attól a naptól van ez, hogy a szomszéd néni meghalt. Sosem hittem volna hogy ilyen történni fog velem, mindíg csak a tv be láttam ilyen dolgokat és azt hittem mese. De ez tényleg megmagyarázhatatlan és félelmetes. Miért csak éjjel és nincs is fenn súlyos golyó, és egyáltalán semmilyen golyó nincs fenn. Holnap ha meghaljuk és nincs fenn senki és semmi akkor szellem lesz?
2010. nov. 29. 03:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!