Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
kb 42 napig várjatok eltelt 2hét. akkor kb 28 napot.és hátha megszünik. utánna kéne járni ,hogy hogyan távozott el , meg milyen személyiségü nő volt. meg hány órakor hallatszik az egész?
2010. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig mind a 8 oldalt, de valószínűleg állat lesz, náálunk is az volt és tényleg félelmetes hogy karmolászik, néha leesik valahonnan, legurul, ellök tárgyakat, stb
2010. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy állat, egér, nyest, stb. Ismerősömmel is előfordult ilyen, állandó zörgés, gurulás a padláson. Aztán kiderült hogy egérm eg nyest. Volt a padláson dió, és azt görgették. Tudod éjjel a legkiseb zaj is hátborzongatóan hangosnak tűnik. Elhiszem hogy félsz, és szellemre gondolsz. Ha nem derítitek ki hogy van-e állat a padláson, akkor nem oldódik meg az ügy.
2010. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/133 Neonhal ***** válasza:
Én is hiszek a szellemekben, de ebben az esetben inkább állatokra gyanakszom. Nagy hancúrt képesek rendezni a padláson macskák, vagy akár menyétek is. Azért érdekes az összefüggés a szomszéd néni halála és a jelenség közt. Nekem nagyapám és a dédnagymamám halála után volt hasonló élményem, akkor állati tevékenységben állapottam meg magammmal, lehet, hogy rosszul gondoltam?
2010. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/133 anonim ***** válasza:
81%

Szia.


Csak megnyugtatásul közlöm, hogy (és ez pont Miskolcon volt.)

Szintén télen a párom nagyapjánál aludtunk , és mi is hallottunk nagyon fura és félelmetes hangokat, de ez olyan volt, mintha valaki lépkedne fent.

Nekik is kívül volt a padlásfeljáró.


Na a papa megunta hogy mi már nem alszunk éjjel és felment megnézni a rejtélyes lényt, és képzeld el egy mókuska volt:D


Persze mi is paráztunk meg szellem meg minden. Ha diót vagy valamit gurítgat a mókus, az lehet hangos. Főleg ha a szekrény tetejéről dobja le.


Szóval menjetek, nézzétek meg. Tuti valami állat, lehet azért van azóta mióta meghalt a szomszéd néni, mert nálatok melegebb van, lehet eddig a néninél tanyázott.


Én átérzem a félelmed, de mióta minket így megszívatott a mókus, azóta úgy gondolom hogy nem kell parázni.

2010. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/133 A kérdező kommentje:

Szóval egy mókus és nyest vág a földhöz 2 kilós (nem létező) golyót minden éjjel. Ne haragudjatok, de ez képtelenség mert nincs bennük annyi erő hogy felemeljenek egy hatalmas golyót és földhözvágják egymás után többször is. NINCS FENN SEMMI FÉLE GOLYÓ!

A néni 2 hete meghalt azóta van ez. Nem tudom számít e de még mindíg nincs eltemetve mert a lányának nincs pénze a temetésre.

Belakatoltuk az ajtót, és égve hadjuk a lámpát éjszakára. Ha most is csinálja az a valami akkor nem ember mert le lesz lakatolva az ajtó!

2010. nov. 29. 11:11
 77/133 anonim ***** válasza:
73%

Jó, akkor nem állat, hanem a néni az, mivel nincs eltemetve, zombiként visszajár és a kedvenc új bobbija a teke!!

Téged már az sem győzne meg ha felmennél és a mókus a fejedre ugrana, szerinted akkor is egy tekéző ufó vagy szellem. Mert az pont tud kilós golyókat emelgetni a nem létező fajtájával!

Feladom! <

2010. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 anonim ***** válasza:
De mért mondod azt hogy 2 kilós vasgolyó mikor nem is mentél fel?
2010. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/133 A kérdező kommentje:
Azér mondomh 2 kioós golyó mert más nem tud gurulni, csak egy golyó és azért 2 kilós mert hangos amikor leesik
2010. nov. 29. 12:34
 80/133 anonim ***** válasza:
82%

Én panelban lakom és ott is szokott ilyen golyó hang leni, de nem azonos időközönként!

Én mindig betudom annak, hogy a bácsi aki felettünk lakik leejt valamit!

Nem próbáltátok ki például azt, hogy nappal elgurítotok egy diót és meghallgatjátok, milyen hangja van? Nézd én hiszek a szellemek létezésében, de ebben az esetben így a hideg beköszöntével én is inkább egy mókusra, nyestre, nyusztra, patkányra tippelek aki talált egy nyugodt kis vackort magának télre és hordja be a diót makkot, amit le ejt néha!A dió nappali gurgatását meg azért kéne kipróbálni a padlón mert pl a laminált padló baromira felhangosít minden kis neszt!

Kíváncsian várom a fejleményeket!

2010. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!