Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem,mit kell ilyen hisztit csapni,valószínűleg egy menyét vagy valami hasonló (ami éjszakai állat úgyhogy természetesen csak olyankor zörög) Nem gyertya meg biblia kell neki,hanem csapda,aztán kész.
2010. nov. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/133 404 ***** válasza:
51%
A földönkívüliek nem tennének meg minden nap hosszú utat azért hogy játszanak a padlásotokon. A szellemekhez pedig nem értek. Ha holnap haljátok a hangot és felmentek megnézni, és nem találtok fenn semmit és senkit akkor igen is komolyan kell venni ezt a jelenséget. Attól hogy valamiről úgy hisszük hogy nem létezik még létezhet, mint ahogyan attól ha valami létezik még nem biztos hogy hisznek benne.
2010. nov. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 A kérdező kommentje:

Egy állat ejt le minden éjjel 2 kilós golyót ami gurul? Nincs a padláson semmi golyó. Megnéztük ma is és nincs fenn semmi ami gurulna az padlás egyik feléből a másikba.

Leejti, gurul, aztán felveszi, megint leejti és gurul megint felveszi, leejti gurul... Ilyet nem csinál semmilyen állat max egy majom. De majmok csak az álltkertbe vannak.

2010. nov. 29. 04:19
 64/133 anonim ***** válasza:
80%

"menyet"? Valami ilyen nevu allatrol hallottal mar?

Nalam is volt hasonlo es a telkemen, s szinten a tetoterben. Nem vagyok felos, de szinte ugy "eltek" ejjel, mint a gorillak, s bizony eleg ijeszto volt.

A "hanggal" lehet ezeket eluzni, tehat egy radiot bekapcsoltam es egesz nap ez ment, 3-4 nap mulva elkoltoztek!

Nem lehet Oket eluzni, csak ezzel a modszerrel. En mindent megerdeklodtem, ugyhogy mereggel nem lehet kiirtani.

Teljes erovel szoljon a zene a padlason!

2010. nov. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 anonim ***** válasza:

hát én aztán tudnék mesélni dolgokat :SS

de nem akarlak ijesztgetni.

szóval inkább drukkolok ;) semmi baj nem lesz.:)

énis várom a válaszodat :D

2010. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/133 anonim ***** válasza:
80%

"NYEST"!

Elozo vagyok, tehat elirtam a nevet, de most olvastam el az elozo kommenteket, s igy megtalaltam az allat nevet, bocsi.

Ez az allat, ami hasonlo lehet, mint a mokus, de bevallom, hogy En sem lattam. Kb. akkora zajt kepesek csapni, mint amikor 2-3 felnott ugralna a teton, tehat valoban ijeszto. Nalam is a tetoter nagyon jol szigetelt, s megis bekoltoztek, mivel ezek eleg pici helyen betudnak koltozni. Nalunk sem volt lathato semmi napkozben, valoszinuleg, hogy a csatorna szegelyben aludtak, vagy laktak, s ezek ejjel elnek!

2010. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, egy csomószor felmentünk, de nem találtunk semmit. Érdekes módon röviddel azután, hogy az egerésző macskánkat egyszer véletlen felzártuk, többet nem volt zaj. :)
2010. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/133 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi topa embert..........."állat nem lehet"-mert aztán voltál fennt és megnézted mi?Kábé órákhosszát itt nyavajogtál, kellet egy kis törődés, így anonimben mi?

Szellem, ufó hagyjad már mert jönnek a szakértők és kiokosítanak, hogy hány szemük, farkuk van és mi a kedvenc kajájuk......kész röhej

2010. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 anonim ***** válasza:
81%

én hiszek a szelemmekben mert mikor kicsi voltam a papám meghalt és azon a napon kidugta a fejét a falon ott ahol a mennyezet van.ilyesztő volt,főleg azért mert nem szerettük egymást.Mérgessen nézett rám mintha én tehettem volna arról hogy meghalt.Kórházban halt meg mert agyvérzést kapott.Mikor volt a temetése utána már nem mutatkozott,olyan volt mintha köd lenne de tisztán lehetett látni a fejét.Mintha élne de köd alkotta a testét.Csak az arcát meg a vállait láttam ,annyi látszott ki a falból.Én hiszek bennük és lehet hogy tényleg a szomszéd nénike.nem tudod elmenni segíteni kell neki a tovább lépésben.Miben halt meg egyébként?lehet nem tudja még hogy meghalt

21/N

2010. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 anonim ***** válasza:
80%

Valaki azt javasolta, hogy nagy dérrel-dúrral menjetek fel.

Szerintem ezt ne tegyétek, ha ki akarjátok deríteni, mi okozza a hangokat!

Ugyanis, ha állat, ha ember, amint meghallja, hogy jöttök, igyekszik elbújni! OK, embernek nem biztos hogy sikerül, ha nincs olyan búvóhely nálatok, de ki tudja, el lehet bújni olyan helyekre, amire esetleg nem is gondoltok.

És ha elbújik, nem derül ki, mi volt az és Ti tovább féltek... Szóval csak csendesen lopózzatok fel, hogy meglepjétek, bármi/bárki az!

A sötétedés előtt felkapcsolva hagyott lámpa jó ötlet, ha lekapcsolódik, biztos, hogy valaki szórakozik veletek.


A kamera is jó ötlet, nekem még az jutott eszembe, hogy egy webkamerát rakhatnátok fel és ha halljátok a hangot, már nézhetitek is a gépen, hogy mi volt az.


Ja és én Bibliát kihagynám addig, amíg benne van a pakliban, hogy esetleg egy ember szórakozik Veletek. Azért, mert ha vki szórakozik, akkor nagyon jót fog röhögni a markába, ha meglátja a Bibliát! Azonnal egyértelmű lesz a számára, hogy beijedtetek, tehát elérte a célját! Én ezt az örömöt nem adnám meg neki!

2010. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!