Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/123 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó, én csak spontán mondom el a véleményemet, nem járok utána forrásoknak, hogy mint vannak a dolgok, de nem mondhatod hogy nincsenek igazságok a mondataimban, az linkelt oldalakat mért nem figuráztad ki?


Ahogyan elmondtam, lehet hogy az olaj nem is fog olyan gyorsan elfogyni, de olyan ára lesz amit majd az ember nem igen fog tudni megvenni.


Nagyon optimista vagy.... Nem mint ha én nem lennék az, de valahogy nem értelek meg.

2011. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/123 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hogy az arab nagy városok építkeznek, mert tudják hogy elfog fogyni az olaj pl: Dubaj, tudnod kell azt is, hogy ha nem lesz olaj, akkor az olajból épített városokba hogyan fog elérkezni a élelmiszer, vagy mondjuk a turisták hogyan fognak megérkezni az olajból épített városokba?
2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/123 anonim ***** válasza:

[link]


ezeket a dolgokat nézzétek végig,

nem valami kitalált dolgokról akarok nektek beszélni, hanem egy helyzetről , helyzetekről amik egyre rosszabbak lesznek és nem lehet tudni, hogy hogyan jön ki belőle a világ, ahogyan elmondtam azért is lényeges a közel kelet mert nincs messze autóval 1-2 nap alatt oda lehetne érni..

nincs messzebb hazánktól 2000 km-nél.


tudnotok kell, ezeket a dolgokat, híreket, mert a tv-ben ezeket nem adják le....


Ajánlom mindenkinek a wilkleaks oldalát.

2011. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/123 anonim ***** válasza:
Persze azért is lényeges, a közel kelet, mert az olaj felleg vára.
2011. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/123 anonim ***** válasza:

Szerintem diatornak igaza van részben.

Egyetértek vele. Attól, hogy a számok nem pontosak még lehet igaza. Amiket leírt engem meggyőzött :D

Csak az a baj, hogy nincs fegyverengedélyem :S

Nem baj, háborúba mindent lehet :D

2011. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/123 anonim ***** válasza:

"én csak spontán mondom el a véleményemet, nem járok utána forrásoknak"


És nem gondolod, hogy ez PROBLÉMA? Hogy nem jársz utána semminek csak ahogy te 18 éves fejjel gondolod 0 háttértudással ontod a hülyeséget magadból? Nézz utána dolgoknak mielőtt baromságokat beszélsz...


"de nem mondhatod hogy nincsenek igazságok a mondataimban"

Amint látod alig találok olyan mondatot az írásaidban, amiben nincs baromság. Tehát 100 baromságra jut 2-3 értelmes gondolat. Ennek fordítva kéne lennie.


"linkelt oldalakat mért nem figuráztad ki? "

Mert akkor az egész napomat azzal tölthetném, hogy hasonlóan "agyoniskolázott" debilek írásait olvasgassam csak azért, hogy mondatonként 2-3 baromságukat kiemeljem és egy fél oldalas cikkre írjak egy 3,5 oldalas választ, amiben megcáfolom a baromságaikat.


"Ahogyan elmondtam, lehet hogy az olaj nem is fog olyan gyorsan elfogyni, de olyan ára lesz amit majd az ember nem igen fog tudni megvenni. "


Nem érted a közgazdaságtan lényegét. SOSE lesz olyan ára az olajnak, hogy az emberek ne tudják megvenni. CSAK olyan ára lesz az olajnak, amit még az emberek épphogy meg tudnak fizetni. Ugyanis ha az olaj megfizethetetlenül drága lenne NEM LENNE PROFITJA a kitermelőnek - mivel nem venné meg senki. Ha meg nincs profit nem termel seni, ördögi kör.

Fordítok neked magyarra: Addig lesz olaj kitermelés, amíg megéri. Elfogyni SOSE fog, sokkal előbb le fognak állni a kitermeléssel.


"ha nem lesz olaj, akkor az olajból épített városokba hogyan fog elérkezni a élelmiszer, vagy mondjuk a turisták hogyan fognak megérkezni az olajból épített városokba?"


Alternatív energiával. Elektromos autóval - hajóval. Csak, hogy a példánál maradjak Dubaiban 5KWó / négyzetméter energiát ad a nap átlagba, amíg süt. Tehát ha kifejlesztenek akár csak egy 50% hatékonysággal működő napelemet, akkor egy személyautó akár akkumulátor nélkül is tudna közlekedni nappal, mert ez az energia elég hozzá. Ha van benne jó minőségű akku akkor 3-400 km-re elég energiát gyűjtene naponta csak maga. És akkor még az épületek ellátására tervezett erőművekről (napelemes, napkollektoros, napturbinás) még nem is beszéltem. Ha sok az energiád inkább ILYESMIRŐL olvasgass tudományos írásokat, ne örökmozgókról meg összeesküvésekről. De van még szél, van még vízenergia, sőt, van még fúziós energia is (fejlesztés alatt).

2011. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/123 anonim ***** válasza:

Szögezzünk le pár dolgot, nem 18 éves fejjel gondolkodok hanem 19, mivel ma van a szülinapom... :)


A következő pedig, a forrásokkal kapcsolatban, utána jártam már nekik, csak néha rosszul emlékszek rá, ilyen apróbb dolgokat szoktam összetéveszteni mint pl: hogy az olaj 150 év helyet 110-et mondtam vagy pl a Rokefeller családot össze kevertem egy másik hasonlóan gazdag családdal aminek már elfelejtettem a nevét :)


Ez mind szép és jó dolog, de abba bele gondoltál, hogy az elektromos autók nem bírnak el akkora súlyt mint a olajjal működő autók?


Nagyon optimista válasz, amit kapok ami nem baj, mert én is az vagyok egy szinten.


Nem találom ki a dolgokat, logikára építem , hírekre, tudományra, gazdasági helyzetekre,


Annyit kérnék, hogy a oldalakat amiket így a vége felé linkeltem olvasgasd el... stb.

2011. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/123 anonim ***** válasza:
2011. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/123 anonim ***** válasza:

[link]


Ez érdekes : [link]

2011. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/123 anonim ***** válasza:

[link]


ezek a dolgok pár óránként történnek izraelben, ahogyan már elmondtam a dolgok fel vannak gyorsítva , nem hittem volna hogy ennyire...


Amikor régebben kitört a forradalom magyarországog, 1848 forradalom, akkor is az eseménye fel voltak gyorsítva de nem ennyire mint a mostani közel keleti helyzetekben...

2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!