Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
18:08 ez jó volt :DD
2011. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne jól ráközelíteni a Holdra? Ismered te a Google Earth-t? Javaslom töltsd le.
2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 A kérdező kommentje:
És te el gondolkoztál már azon, hogy be menj egy csillagvizsgálóba? Ott tanulmányozhatnád a Holdat. Bár először javaslom, hogy a Magyar Helyesírást tanulmányozd, mert a Hold az nagy betű. A-hoz képest hogy az én agyamat mossák át, nem én leszek majd öngyilkos 2012 december 21.-e előtt.
2011. júl. 20. 18:53
 64/79 anonim ***** válasza:
Mért ki mondta h öngyilkos akar lenni valaki?
2011. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

1.van google earthom és ott se lehet ráközelíteni a teljes (figyelem!!!!) Holdra

2.miért zavar téged hogy nem nagy betűvel írom a Holdat(!!!!)

istennek tekinted?

(bár nem sértésnek szánom mert néhány kultúrában még mindig isten) magyarul ne ezen múljon hogy milyennek látsz mert a legnagyobb agyak is tévednek

(mielőtt elkezdesz hisztizni hogy milyen egoista vagyok a kedvedért ideírom hogy nem vagyok az)

2011. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:

Ne várd, hogy mindent ingyen a szád elé tesznek, ha nagy felbontásban akarod nézni a Holdat akkor menj el egy csillagvizsgálóba.

Nem, nem tekintem istennek a Holdat, viszont úgy látom, hogy a te butaságod nem ismer határokat. Ja és komolyan kezdj el megbarátkozni a Magyar helyesírással mert később még nagy szükséged lehet rá.

2011. júl. 20. 19:49
 67/79 anonim ***** válasza:

megfogadom amit mondtál hogy barátkozzak meg a helyesírással

viszont te meg barátkozz meg vele hogy nem vagyunk egyedül

de azt elmondhatnád hogy milyen butaságaim vannak


amúgy meg szerinted teljesen látjuk a holdat egy csillagvizsgálóból?

ott van a légkör először is (mielőtt elkezdenél hisztizni a Föld (!!!!) légkörére gondoltam)

a holdnak van egy másik fele is amit ha szerencsénk lesz és megérjük, láthatunk.

amúgy a Hubble meg a hasonló űrtávcsövek képeit miért nem adják ki nagyobb felbontásban?

2011. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:

Neked az értelmező olvasással is gondod lehet, mivel többször is leírtam, hogy valószínűnek tartom a földönkívüliek létezését.

Igen rendesen látjuk vele a Holdat. Már réges-régen megoldották a légköri problémát (persze biztos vannak olyan kisebb szegényebbek ahol még nem) olvass utána.

Hát persze, mivel az 1. állításodra rácáfoltam ezért az űrlények rögtön át költöztek a Hold másik oldalára amit nem látunk.

2011. júl. 20. 20:25
 69/79 anonim ***** válasza:

neked az értelmező olvasásoddal is baj van

az első válaszomban leírtam hogy nem olvastam végig.

nem azt mondom hogy átköltöztek

olvass utána hogy kráterek tűnnek el és föl

ezenkívül még több olyan "építmény" van amit természet nemigen tud létrehozni

azt meg hogy megoldották a légköri problémát még nem olvastam de ha belinkelnéd és/vagy elmondanád hol van megköszönném

2011. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 A kérdező kommentje:

Mivel nincs kint a neved nem tudom, hogy melyik választ írtad te és melyiket nem. Ha pedig nem olvasod el az egészet akkor egyáltalán nem is kell hozzá szólni.

Dokumentumfilmbe láttam, és már nem tudom, hogy mi volt a technikai megoldása, de ott a Google használd.

Gondolom azoknak a képeknek amin azok az UFO-k vannak meg kérdőjelezhető az eredetiségük. Különben már bejárták volna az egész világot.

2011. júl. 20. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!