Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan gondoljátok amiket...

Komolyan gondoljátok amiket ide írtok?

Figyelt kérdés
Mert néha olyanokat olvasok hogy azzal már egy 10éves gyerek is kiröhögne titeket. például tegnap írta valaki hogy az UFO magazin azt írta hogy az embereknek álcázott űrlények a bal fülüket vakargatják, én már sok hülyeséget hallottam na de ez. Aztán egy állítólagos bolygó tart a Föld felé amit persze a csúnya NASA letagad igaz hogy még soha senki nem látta ezt a bolygót de a NASA akkor is hazudik. Mert ugye a NASA-nak nem szabad hinni nem úgy mint 404-nek. Ő ha azt mondja hogy tegnap elrabolták az UFO-k és orálisan kielégítették akkor az teljesen hihető dolog, aki mást mond az pedig hülye és a CIA kényszeríti rá. De 404-en kívül bármilyen elismert tudós vagy kormány mond valamit az azonnal hazugság és eltitkolják az igazságot.
2011. júl. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

olvasd a Nemere könyveket

na piece

2011. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
404 igazat mond csak nem értitek meg őt mert nem vagytok azon a szinten.
2011. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem vagyunk egy szinten. De majd megpróbálunk lesüllyedni a ti intelligenciai szintetekre, hogy megértsünk titeket. Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat, megtudtam amit akartam.
2011. júl. 21. 11:03
 74/79 anonim ***** válasza:

aki látja őket vagy meglátogatják őt máris kisebb inteligencia szinttel rendelkezik...

gratulálok hogy ebből állapítod meg az inteligencia szintet

2011. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy itt még soha senkit nem látogattak meg az idegenek. Ezért nem is ebből állapítom meg, hanem abból, hogy hazudnak, na meg az írásaitokból. Ebből a pár válaszodból is látszik, hogy milyen unintelligens vagy.
2011. júl. 21. 15:44
 76/79 anonim ***** válasza:

"De majd megpróbálunk lesüllyedni a ti intelligenciai szintetekre, hogy megértsünk titeket."


A magas intelligenciával rendelkező ember megérti az alacsonyabbat lesüllyedés nélkül, de az alacsonyabb nem érti meg a magasabbat csak ha felkapaszkodik. Én megértelek titeket, ti engem nem. Akkor ki van alul?

2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:
Tudod ha valaki össze vissza hülyeségeket beszél, akkor azt nem lehet megérteni, mivel nincs is semmi értelme annak amit mond. Csak a hozzá hasonló kevés intelligenciával rendelkező ember találhat benne bármilyen értelmet is. Az pedig biztosan nem lehet intelligens, aki még magát a szót sem tudja leírni.
2011. júl. 21. 18:02
 78/79 anonim ***** válasza:
Nem lehetne megbeszélni bizonyos dolgokat veszekedés kritizálás vagy kötözkötés nélkül?
2011. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
404et hagyjátok már békén. Ő földönkívüli!
2011. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!